Jump to content

Windows 10 Office Tokens.dat Sorunu

lamont
 Share

Recommended Posts

Windows 10 içinn lisansını iso dosyasının içindeki gatherosstate.exe dosyası ile GenuineTicket.xml dosyası oluşturarak yedeklersin. Kaynak

Token ile windows 10 yedeği olmuyor sanırım ama office 2013 yedeğin tokende onu biliyorum. Önce windows 10 lisansla sonra office 2013 lisansla GenuineTicket.xml dosyası ile token dosyanı yedekle sisteminde istediğin zaman kullanırsın. Tabi Office 2013 keyini unutma. O key olmadan token işe yaramaz.

Çözülmeyen bir sorun değil sana anlatılanları sen sanırım düzgünce uygulayamıyorsun sanırım. Office 2013 kurduğun ve skype ile lisansladığın keyi kaybetme üst yorumda söyledim unutma diye. Formattan sonra office 2013ü kur internetin kapalı olsun kurarken. Sonra Denetim masasından program ekle kaldıra gel office 2013 üzerinden sağ tıkla değiştir diyip lisans anahtarını oraya gir. sonra token dosyasını atabilirsin. attıktan sonra pc yeniden başlat işlem tamamdır.

Madem bunu yapamıyorsun bir yol daha var. Windows temiz kurulum yap hiç bir program kurma sadece driverlarını kur sonra office 2013 kur lisansla. Windows'unu ve Office 2013'ünü lisansladıktan sonra acronis ile backup al tamam istediğin kadar kullanabilirsin. Hiç bir şekilde lisansın gitmeyecektir. Gitse bile backup'tan geri dönebilirsin. Her defasında format atma derdinde kalmaz hem yedekten hazır lisanslanmış sürümünü kurabilirsin. ;)

office lisans sorunum yok Windows 10 lisans yedekleyemiyorum cangonun dedikleri temiz kurulumda yaptım yine olmadı kimse windows 10 lisanssını yedekleyemiyormu ?

Sanırım çözüm yok

windows 10 u tekrar kurduğunuzda ve nete bağlandığınızda otomatik aktivasyon olmuyor mu.

office lisans sorunum yok Windows 10 lisans yedekleyemiyorum cangonun dedikleri temiz kurulumda yaptım yine olmadı kimse windows 10 lisanssını yedekleyemiyormu ?

evet arkadaşım win 10 enterprise x64 yedekledim. office 2013 ile birlikte. daha sonra denemek için formatladım ve lisans yedeğini geri yükledim, hem windows hem office kalıcı olarak etkinleştirildi. kullandığım program ise MSActBackUp Portable v1.0.8.

Programın püf noktası ise lisans yedeği alınırken internet açık olacak, ancak lisans geri yüklenirken internet kapalı olacak.

Lisans yedeği alınırken hem windows hem office için  XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-AABBC şeklinde gelen yere windows için windowsun keyini, office için office keyini girmeyi unutma. o keyler ile lisansı saklıyor program.

evet arkadaşım win 10 enterprise x64 yedekledim. office 2013 ile birlikte. daha sonra denemek için formatladım ve lisans yedeğini geri yükledim, hem windows hem office kalıcı olarak etkinleştirildi. kullandığım program ise MSActBackUp Portable v1.0.8.

Programın püf noktası ise lisans yedeği alınırken internet açık olacak, ancak lisans geri yüklenirken internet kapalı olacak.

Lisans yedeği alınırken hem windows hem office için  XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-AABBC şeklinde gelen yere windows için windowsun keyini, office için office keyini girmeyi unutma. o keyler ile lisansı saklıyor program.

Söyledik ama yapamadı yüzlerce kişi bu yöntemi kullanıyor.

Nasıl Yapamadı Cango İlk Defamı bu İşi Yapıyoruz Sanki Yapamadı Diyorsun Yarın Tekrar Deneyecegimi İlla Video Çekip Youtube Atacam Cango Konuyu Takip Et

Not: Aktivasyon Yapılan HDD Farklı Temiz Sistem Kurulun HDD Farklı Bunuda Belirteyim

Edited by lamont

Nasıl Yapamadı Cango İlk Defamı bu İşi Yapıyoruz Sanki Yapamadı Diyorsun Yarın Tekrar Deneyecegimi İlla Video Çekip Youtube Atacam Cango Konuyu Takip Et

Not: Aktivasyon Yapılan HDD Farklı Temiz Sistem Kurulun HDD Farklı Bunuda Belirteyim

Farklı hard disklerde olmaz aynı hard diske yapıcaksın.Donanımın lisans dosyasına işleniyor hard diskinde öyle farklı bir hard diskte çalışacağını sanmıyorum.Başka bir bilgisayarda çalışmayacağı gibi.

Edited by C@NgO

HDD Bozulursa Ne Yapacagız Cango ?

Yeniden lisans yapıcaksın.windows 10 keyi bloke olmamışsa tekrar telefon aktivasyonu yapabilirsin eğer bloke olduysa farklı bir lisans anahtarı kullanıp tekrar telefon aktivasyonu yapıcaksın.Sen yinede dene bakalım bir fikir edinmiş oluruz.Gerçi tekno seyirdeki incelemede hard disk değişince birşey olmuyor demişlerdi ama onların denedikleri orjinal lisans olabilir.

Edited by C@NgO