Jump to content

Ne Düşünemiyorum Nedenin Yasak

casper0007
 Share

Recommended Posts

Zamanında neredeyse tüm yöneticilerle papaz olmuşluğum vardır,bununla övünmüyorum ama bu konuda yöneticiler tamamamen haklı.Yönetim kadrosunun değişmesini talep eden kişi,daha sonra yönetimin genişlemesine çark ediyor,işin daha da kötüsü tüm bunları kendisi dahil herkes biliyor ki yönetime girme umuduyla yazıyor.Lakin ne çare ki Türkçemizi doğru kullanamıyor ve derdini anlatamıyor.

Kardeş,yöneticilik mesaj çokluğu ile olmuyor,hatta konu çokluğu ile de değil.Öyle olsa zamanında Yeniçeriyan-i (Emre) ve daha niceleri olurdu.

Mevzu ne biliyor musun kardeş,çok zaman,çok emek ve liseli palilerle uğraşacak sinirin yanında doğru iletişim ve anlama,anladığını yorumlama buna göre de tavır takınma işidir adminlik ve yöneticilik.

Sen eminim harika bir gençsindir,zekisindir,çalışkansındır hatta ne bileyim süper bir yazılımcı da olabilirsin ama senden yönetici olmaz.Yanlış anlama,bu bir eksiklik değil.

Non Omnia Possumus Omnes.

Saygılar.

Kişiligin ve karakterin bu düşünceleremi seni yönlendirdi.

Bu zamana kadar yonetımde olmak aklımın ucundan geçmedi 

Karşı çıktıgım ve bu şahıs bu sıteye uymuyor deyıpte parmakla gösterdiğim kimse yok ayrıca herkes hata yapabılır.

Ben kimseyi karalayıp çöpe atacak yapıya sahip değilim o yuzden benı tanımadan benım hakkımda rol atama

Kimse için yönetim kadrosu değişmez burada. Hele ki 2-3 kişinin beğenmiyor hoşlanmıyor olması bile hiç umurlarında olmaz. Kişilerin yazdıkları,düşündükleri,söyledikleri ne oldukları hakkında bir vizyon yansıtıyor zaten , olgunluk düzeyinde iletişim kuramayan, beyni bu yönde iletişim kuracak kadar gelişim göstermemiş insanlar var. Yaşı ufak olanları saymıyorum zaten. 

Herkes bir şekilde siyaset yapıyor zaten. Kimse abartmadığı sürece bir şekilde geçip gidiyor. Yönetim kadrosu konusunda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum .

Bu formu seviyom arkadaş. İşten güçten zaman bulabilsem bende paylaşım yapmak istiyorumda, ihşallah ileride oda olacak. Valla yönetimle dalaşmadığın müddetçe kimse sana karışmaz diye düşünüyorum. Adamlar (yönetim kadrosu, arada kız varsa affola :) ) bu formu ayakta tutabilmek için eminim ki ellerinden geleni yapıyorlardır. Kolay değil hem forumla uğraş hem aş iş peşinde koş, aralarında evli arkadaşlar vardır belki, eş çocuk çombalak :) kolay değil.. Allah bu ortamı bize sağlayanlardan, paylaşımlarıyla, yardımlarıyla katkı yapan herkesten Allah razı olsun..

üzerime değil amma kendi fikrimi paylaşmak isterim...bu konu üzerine şunu söylemek isterim ''iştişare sünnetdir'' hadisi ile  kadro konusunda sıkıntı dan çok genişletilmesi daha uygundur,,farklı mezhep,din,dil,ırk yada siyasi görüş olabilir burdaki maksat hizmetdir..............