Jump to content

Casper İşlemci Aşırı Kullanımı

Maddox67
 Share

Recommended Posts

S.a Arkadaşlar

Casper marka dizüstü pc var bende aşırı ram kullanımı oluyor yani bu harflerı yazarken bıle takılıyo pc format attım baslarda duzgundu sonradan yine bozuldu napıcam bılmıyorum pc nın garantısı bitmiş nasıl çözelibiriz bi yardımcı olsanız ?

1r0AMD.png

PBzbQN.png

Edited by rebellious_67

o görev yöneticisinde görünen slim cleaner i kaldır o şekil dene olmadı tekrar format at ama bu sefer o slim cleaner i kurma

onunla alakası yok bence onu kaldırsam gorev yonetici çok kullanıyor bu seferde veya bı baskası değişmiyor.

İşin ilginci yuzde degeri dusse bile pc yıne takılırak çalışıyor...

sıfır format attın diyelim hiç program kurmadan sistem kurulup açıldığında yine bu şekilmi acaba öyleyse donanımsal sorunlar için kapatabildiğini biosdan münkün olanlarıda aygıt yöneiciden kapatarak tek tek donanımları devreye alma yoluyla bir test et bence bakalım çözebilecek misin başka da aklıma bişey gelmiyor

sıfır format attın diyelim hiç program kurmadan sistem kurulup açıldığında yine bu şekilmi acaba öyleyse donanımsal sorunlar için kapatabildiğini biosdan münkün olanlarıda aygıt yöneiciden kapatarak tek tek donanımları devreye alma yoluyla bir test et bence bakalım çözebilecek misin başka da aklıma bişey gelmiyor

sıfırdan tekrar format attım sıstem duzeldı :D ama aklıma bısıy takıldı ssd yı rapıd moda aldıktan sonra olmustu sankı rapıd mode cpu ya bu kadar yuklenebılırmı ? 

Geçmiş olsun donanımsal bi sorunmuş demek ki ssd kullanmadığım için bilemiyorum nette biraz araştır illa gerekliyse örneğin bi win 8.1 kur dene ondada o şekil mi olucak belkide win 10 da yapıyordur ya da keyfine bak ssd zaten rapid mod falan uğraşma