Jump to content

IMG Uzantılı dosya

necati41

Recommended Posts

Merhabalar Kardeşlerim,

İki gün uğraşarak yaklaşık 1.1 GB gibi bir kapasitede 5 parçalı rar dosyaları içinden (img) uzantılı bir dosya indirdim. ( GTA 3 SA Car Pack ) Ancak bu dosyayı kullanılır hale getirmek için kemdimce yaptığım işlemler işe yaramadı. UltraISO ile açmaya çalıştığımda "ISO 9660 Etiketi Bulunamadı! " diye mesaj veriyor. Uzantısını "rar" olarak değiştirp denedim, arşiv biçimi tanınmıyor gibi mesaj alıyorum. Bundan önce yine benzer bir durumla karsılaştığımda dosyayı sildim ve uğraşmaktan vazgeçmiştim.

Şimdi yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Magic Iso programı ile o image üzerinde her türlü işlem yapabilirsin. img uzantılı dosyaları da destekler. Alternatif olarak aklında bulunsun. Katılımsız full versiyon buradan indirilebilir. Saygılar...

2.82 Mb

http://rapidshare.com/files/38701782/MagicISO5.4.exe[/CODE]

Magic Iso programı ile o image üzerinde her türlü işlem yapabilirsin. img uzantılı dosyaları da destekler. Alternatif olarak aklında bulunsun. Katılımsız full versiyon buradan indirilebilir. Saygılar...

2.82 Mb

http://rapidshare.com/files/38701782/MagicISO5.4.exe[/CODE]

Merhaba Kardeşler,

Her ikinize de teşekkür ederim. Henüz denemeden cevap yazıyorum. Önerdiğiniz iki programıda deniyecem. Kullanımlarında sorun olursa yine bilgilerinize baş vurabilirim.

Teşekkür ederim.

Her iki programla da denedim, maalesef açamadım. Daemon Tools ta dosyayı Sanal sürücüye atıyorum fakat [b]diskten okuyamıyor[/b] diye mesaj alıyorum. MagicISO ile de açılmıyor. Diskimde bulunan başka iso uzantılı dosyalara Çift tıkladığımda Üst pencerede dosyalar ve Klasörler yerlerini alıyor.

Zannederim dosya bozuk olarak indi. Tekrar teşekkür ederim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...