Jump to content

Sfx arşivlerindeki sağ kulakçık seçenekleri nasıl yok edilir?

doruk101

Recommended Posts

Winrar ile hazırladığım sfx arşivlerinde veya autoplay media studio ile hazırladığım .exe dosyalarınının sağ kulakçıkta bulunan

screenhunter02cp7.jpg

seçeneklerini nasıl iptal edebilirim?

Ayrıca programı resource hacker-resource hunter vb. programlarla değiştirilmemesi için ( exe sıkıştırma ) hangi programla sıkıştırabilirim?_

Winrar ile hazırladığım sfx arşivlerinde veya autoplay media studio ile hazırladığım .exe dosyalarınının sağ kulakçıkta bulunan

screenhunter02cp7.jpg

seçeneklerini nasıl iptal edebilirim?

Ayrıca programı resource hacker-resource hunter vb. programlarla değiştirilmemesi için ( exe sıkıştırma ) hangi programla sıkıştırabilirim?_

Denetim Masası>Klasör Seçenekleri>Dosya Türleri sekmesinden dosyanızın uzantısını bulup pencerenin altındaki değiştir butonundan dosyayı açmada kullanılan varsayılan programı değiştirmeyi denediniz mi ? Ben .rar uzantılarını dahi 7ZIP ile ilşkilendirip sağ tıklamadaki Winrar kalabalığından kurtuldum.Yalnız Winrar'la parçalanmış .rar uzantılı dosyaları 7zip yerine birlikte aç diyerek Winrar'la açıyorum. Umarım yardımcı olur.

Cevabınız için teşekkürler, ama benim istediğim bu değil.Bu seçenekleri winrar içerisinden de kaldırabilirim ama Benim kastettiğim, hazırladığım .exe dosyasını bir pack ile sıkıştırıp winrar ile veya auto play media studio ile hazırladığım belli olmasın.

Ayrıca resource hacker-resource hunter programları ile açmaya çalışıldığında exe sıkıştırıcısı ile sıkıştırılmış gibi bir engelleme olsun.

• Administrator

Cevabınız için teşekkürler, ama benim istediğim bu değil.Bu seçenekleri winrar içerisinden de kaldırabilirim ama Benim kastettiğim, hazırladığım .exe dosyasını bir pack ile sıkıştırıp winrar ile veya auto play media studio ile hazırladığım belli olmasın.

Ayrıca resource hacker-resource hunter programları ile açmaya çalışıldığında exe sıkıştırıcısı ile sıkıştırılmış gibi bir engelleme olsun.

winrar'ı pack edince sfx bozuluyor nedense.

• Administrator

Autoplay media studio veya 7zip hazırladıklarımızı bozulmadan pack edebilir miyiz?

Winrar Sfx i birkaç programla denemiştim olmadı.

http://www.softpedia.com/get/Programming/Packers-Crypters-Protectors/MEW-SE.shtml[/CODE]

bununla deneyebilirsin.

Autoplay Media Studio için de işe yaramadı sk8er_boi. Winrar ile portable program hazırladım da. winrar ile yapıldığı anlaşılmasın istiyorum. Bende kurulumsuz çalışıyor.

Denetim Masası>Klasör Seçenekleri>Dosya Türleri sekmesinden dosyanızın uzantısını bulup pencerenin altındaki değiştir butonundan dosyayı açmada kullanılan varsayılan programı değiştirmeyi denediniz mi ? Ben .rar uzantılarını dahi 7ZIP ile ilşkilendirip sağ tıklamadaki Winrar kalabalığından kurtuldum.Yalnız Winrar'la parçalanmış .rar uzantılı dosyaları 7zip yerine birlikte aç diyerek Winrar'la açıyorum. Umarım yardımcı olur.

----------------------

1.winrar ı aç 2.seçenekler'e gel3.ayarlar' sekmesini aç 4.bütünleşmeye gel 5.işlev menüsü öğelerini aç.6.orada sağ kısımda sağ tuş menüsünde yer alan winrarın eklentilerini görürsün.istediklerinin yanındakileri işaretle görünür.işareti kaldırırsan görünmez.

----------------------

1.winrar ı aç 2.seçenekler'e gel3.ayarlar' sekmesini aç 4.bütünleşmeye gel 5.işlev menüsü öğelerini aç.6.orada sağ kısımda sağ tuş menüsünde yer alan winrarın eklentilerini görürsün.istediklerinin yanındakileri işaretle görünür.işareti kaldırırsan görünmez.

Herhalde üstte yazılanları okumadınız. Neyse yardımlarınız için teşekkürler. ISTEDIGIM BU DEGIL. büyük harflerle belirteyim ki bir kişi daha aynı cevabı vermesin :)

Katılımısz hazırlammak emek isteyen uzun bir iş fakat nasıl kırılmayacak program yok ise çalınmacak katılımısız setup ta yok sanırım. :) Neyse aramaya devam..

• Administrator

Tabiki de kırılır, ben sadece winrar sağ kulakçık ı iptal etmek istiyorum. Eğer çalınmasın diye çabalasaydım videolu anlatımı yapmazdım.

Ben bundan böyle tüm komutlarımı autotit içine yazıyorum. autoit'i de şifreliyorum. olmadı fileinstall fonksiyonu ile ufak dosyaları autoit içine atıyorum. böylece gereksiz bir takım insanlar yaptıklarımı çalamıyorlar. ama çala da olabilirler.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...