Jump to content

Win 10 Pro 1511 Vl X64 | Katılımsız Prog. Ekleme

MOTUN
 Share

Recommended Posts

• Editor

R9oRZo.png

Win 10 Pro 1511 VL x64 | Katılımsız Kurulum Platformu | 28 Kasım 2015

28 Kasım 2015 itibari ile Günceldir.UEFi desteği VARDIR.

.Net Framework 3.5 aktiftir. ESD sıkıştırma Yapılmıştır.

install.esd dosyasının uzantısı wim olarak değiştirilmiştir.

UAC ve Defender Kapalı, Masa üstü simgeleri hazır gelir.

EXTRA OLARAK; Katılımsız Programlarınızı Kurdurabileceğiniz "Install" Klasörü Mevcuttur (istekler üzerine).

Ana Dizinde Bulunan "Install" Klasörüne Ekleyeceğiniz Programlar, Format sonunda masaüstünüz ilk geldiğinde

sizi karşılar, programlarınız listelenir. Seçiminizi yaparak kurulumlarını sağlayabilirsiniz.

USB ya da DVD den kurabilirsiniz. ISO dosyasının görünümü aşağıdadır:

yoL9v7.png

RAR MD-5: BCFC274FE6C5346D40D6444667510154

RAR PASS:MoTuN

İNDiR

Destek İçin Referal Linkimden Premium Alın

Kurulum Görüntüleri:

[spoiler]

q8PnNq.png

P6Pza8.png

P6Pz28.png

O97ONz.png

1DM00Y.png

R9oRRZ.png

P6PzA7.png

[/spoiler]

• Editor

Ellerine saglık kardeşim.
Diğer başlıkta vermiş olduğun x32 WİN 10 ile beraber verdiğin
Office 2016  yı bu  install klasörüne atsak sorunsuz kurulurmu. ?

o paylaşımda hazır kurulu geliyor zaten office 2016, ayrı paket değil ki :) 

usta ESD siz uefi ekleniyormu?

esd yi wim e çevirmek size kalmış, uefinin esd ile alakası yok. :) 

usta bir sanalda deneyelim bakalım neyin nesiyimiş :)..keşkem x64 tüm sürümler dual bot yapsaydınız......

B6DjZj.jpg

USTA sanalda  denedim.. dediginiz gibi insall klasörüne kendi kulandıgım katilimsiz programları attım hepsi ekrana geldi :) sorunsuz bir şekilde kurulumda yapıyor..ellerine saglık reis...bu arada katilimsiz programlar içinde nous ve forjest ustaya burdan teşekkürler :)

usta bu arada katilimsiz kurulum platform    kısmı diger windows çalişmalarında da kullanılırmı..sadece o kısmını mesela windows7 için orda boot yapsam olurmu bu konuda bilginiz warmı?

Edited by bozart

• 2 hafta sonra ...
  • Editor

x86 ve x64 Mimarilerin beraber sorunsuz kurulumu için Dual-boot fonksiyonu eklenebilir.

dual boot nasıl hazırlanır bilmiyorum. başkalarının çalışmasını alıp ben yaptım demekte bana göre değil. bu sebeple isteyen elindeki dual bootlu sistemdeki install.wim ile değiştirip kullanabilir diye düşünmekteyim. 

emeğiniz iç,in teşekkür ederim acaba bunun birde 32 bit olanı varmı acaba bilgi verirseniz sevinirim saygılar

maalesef şuan için yok.

dual boot nasıl hazırlanır bilmiyorum. başkalarının çalışmasını alıp ben yaptım demekte bana göre değil. bu sebeple isteyen elindeki dual bootlu sistemdeki install.wim ile değiştirip kullanabilir diye düşünmekteyim. 

forumda pek fazla mesajım bulunmaz gezinti gibi ordan oraya dolanır dururum ama takip etmeye çalışırım kim ne yapmış diye :) üstad dual boot yapmak basit belki de biliyosun ama yapmak istemiyosun bilemem ama sadece boot wimleri aynı yere koy birinin ismi farklı olsun sonra bcd yi düzenle tamamdır :) yanlış anlama beni sadece bilgi vermek amacıyla yazdım görüpte faydalanan olur belki

• Editor

forumda pek fazla mesajım bulunmaz gezinti gibi ordan oraya dolanır dururum ama takip etmeye çalışırım kim ne yapmış diye :) üstad dual boot yapmak basit belki de biliyosun ama yapmak istemiyosun bilemem ama sadece boot wimleri aynı yere koy birinin ismi farklı olsun sonra bcd yi düzenle tamamdır :) yanlış anlama beni sadece bilgi vermek amacıyla yazdım görüpte faydalanan olur belki

neden yanlış anlayayım ki :) nasıl ve ne ile yapıldığı hakkında en ufak bir fikrim yok. keşke ayrıntısı ile görsel olarak birileri anlatsa da ben de öğrensem. bilmemek değil, bilmeyip biliyormuş gibi yapmak aptalca :) 

• Editor
@Echo Off
Reg.exe add "HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender" /v "DisableAntiSpyware" /t REG_DWORD /d "0" /f
pause

- eğer varsa antivirüsünüzü kaldırın.
- yukarıdaki ayarı bat dosyası olarak kaydedin ve yönetici olarak çalıştırınız.
- daha sonra sistemi yeniden başlatınız.
- ayarlara girip windows defenderi açı tıklatınız.

knrdbm.png
Edited by MoTuN