Jump to content

Folder Lock İle Kilitlediğim Dosya Kayıp

oncs
 Share

Recommended Posts

Arkadaslar günlerdir sabah akşam youtubeden indirdiğim videoları koyduğum klasörü FOLDER LOCK ile kilitledim ve bir anda masaüstünden kayboldu.Program ile ilgili herseyi yaptığımı düşünüyorum.Ancak o klasörün silinmeidğinede eminim.Bu konuda bana acil yardım edermisin.Şimdiden tesekkürler. :wub:

program kilitlediğin dosyaları hem gizliyor hemde açılamaz hale getiriyor yine folder lock ile cozersen aynen geri gelir merak etme bende kullanıyorum bu programı hiç bişiyi kaybetmio tabi sen nerde gizlediğini bilmiosan ayrı :wub:

dosyaya nerede şifre koyduysan (C HDD VEYA D HDD GİBİ) o kısma git boş bir alanda sağ tıkla ve boş bir dosya yarat. bu dosya üzerinde sağ tıkla ve çıkan seçeneklerin içinden folder look şıkkını tıkla proğram açılmış olacak çıkan satıra daha önce vermiş olduğun şifreyi gir ve entere basmadan OK 'a tıkla çıkan satırda şifreli olan gizli dosyaların sıralanmış hali çıkacak. kutucuktaki tikleri kaldır ve unlook de bütün şifre verdiğin dosyalar açığa çıkacak. kolay gelsin :wub:

program kilitlediğin dosyaları hem gizliyor hemde açılamaz hale getiriyor yine folder lock ile cozersen aynen geri gelir merak etme bende kullanıyorum bu programı hiç bişiyi kaybetmio tabi sen nerde gizlediğini bilmiosan ayrı 8)

Kendini çokmu zeki sanıyosun.Eminim kuşlarla iyi anlaşıyorsundur.

Arkadaşlar Pc ye ilk çektiğim resetten sonra geldi.

Edited by oncs

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...
Ben de bu sorunu yaşıyorum malesef. Bir süredir kullanıyordum sorunsuz, fakat geçen gün baktım ki dosyalarım kaybolmuş, ama sağ tıklayıp özellikler'e baktığımda boyut 4,92 gb gözüküyor, yani dosyalar silinmemiş galiba. Yardım edin lütfen.

YA ARKADAŞLAR BENDE DE BU TARZ Bİ SORUN VAR AMA BENİMKİ BAŞKA.FOLDERLOCK UN SÜRESİ BİTMİŞ.VE DOSYALARIM BULUNMUYOR ŞU ANDA.BEN NE YAPAYIM SİZCE.

• 1 yıl yıl...

arkadaşlar aynı kayıp bende de sözkonusu.araştırdığım kadarıyla deneme sürümü imiş bunlar ve 35 defa aç/kapadan sonra dosyaların içerikleri siliniyor veya gizleniyormuş...ancak nasıl geri alınacak / bulunacak ben de bilmiyorum.bir bilen varsa yazarsa sevinirim.....ÖNEMLİ BİR HUSUS........

arkadaşlar aynı kayıp bende de sözkonusu.araştırdığım kadarıyla deneme sürümü imiş bunlar ve 35 defa aç/kapadan sonra dosyaların içerikleri siliniyor veya gizleniyormuş...ancak nasıl geri alınacak / bulunacak ben de bilmiyorum.bir bilen varsa yazarsa sevinirim.....ÖNEMLİ BİR HUSUS........

arkadaşlar bu konu önemli bir husus bunu mutlaka çözmemiz lazım..çünkü her zaman birileri bu sorunları yaşayabilir.çok önemli bilgilerimizi geri alamıyoruz.veya orjinal sahibi bu bilgilerimize el koymuş olabilir mi?????????? yani proğram sahibi bu şekilde herkezin bilgilerini ele geçiriyor olabilir mi????? ilgi gösterelimm........

arkadaşım oncelikli olarak gizli dosyalarını görünür hale getir

yine araçlar klasör seçenekleri sekmesinde KORUNAN SİSTEM DOSYALARINI GİZLE diye bir seçenek var onuda deaktif hale getiriyorsun

donra dosyanı C:\Program Files\Folder Lock\Locker içinde buluyorsun :)))

kesin denenmiştir

• 2 hafta sonra ...

yine araçlar klasör seçenekleri sekmesinde KORUNAN SİSTEM DOSYALARINI GİZLE diye bir seçenek var onuda deaktif hale getiriyorsun

donra dosyanı C:\Program Files\Folder Lock\Locker içinde buluyorsun :)))

kesin denenmiştir

maalesef söylediğiniz şeyleri harfiyen uyguladım....olmadı yine klasörlerin içerisi boş gözüküyor....daha başka bir yol var mı bildiğiniz .... :whistle::):clapping::dribble:

Bi de bunu dene bu da benim tarafımdan dednenmiştir. Şu anda hangi sürümü kullanıyorsun bilmiyorum ama ben kullanırken şöyle bir hatasını bulmuştum. Ve şifreli dosyalara ulaşabiliyordum.

Winrar programı yüklü ise aç. Yukarıdaki dizin bölümünden şifreli dosyanın olduğu yere kadar git. Winrar sana şifreli dosyalarnı gösterecektir. Ve sürükle bırak la dışarı alabilirsin.

Kafan karıştıysa bir de şu şekilde dene :clapping:

Şifreli dosyanın olduğu klasörde winrar belgesi oluştur. Aç o dosyayı ve ".." <- iki nokta olan yere tıklayarak üst dizine geç. ordan dosyanı bul ve yine sürükle bırakla dışarı al. Bildiğim ve kullandığım tek yöntem bu. Umarım işe yarar

• 2 ay sonra...

donra dosyanı C:\Program Files\Folder Lock\Locker içinde buluyorsun ))

kesin denenmiştir

Arkdaşlar bende bunu denedim we oldu 24 Gb dosya kurtardım çok tşk ederm allah razı olsun bunu yazandan :)

Edited by kemalmanga

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar folder lock 6.5.8 versiyonunu kullanıyordum 16 gb bi veri şifreledim ama kilidi açıp dosyaya ulaşmaya çalışırken girdiğim şifreyi kesinlikle kabul etmiyor dosyayı kilittlerken kullandığım şifre olduğuna adım gibi eminim ama doğru olan şifreyi kabul etmiyor bu konuda yardımını rica ediyorum.Allahrızası için arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum.Kilitli dosyaları locker01.flkw dosyası olarak tutuyor sorunda burası zaten bu dosyayı açamıyorum.Folder lock programından başkada açan program yok dosyayı

%system root% içine sakladıgını ve şifreledigini biliyorum fakat roota güvenli modda girmeyi dene izin vermezse üsgünüm bundan sonrası için eski yöntemle işini görmeni tavsiye ederim allta verecegim kodları not defterine yapıştır şifre ile alakalı bölümü kendine göre degiştir .bat olarak kaydet tıkla KILITLI diye bi klasör açacak içene istedigini yerleştir sonra bat dosyasına tektar tıkla e harfine bas Folder lock dan daha saglıklı oldugunu ve işini fazlasıyla halledecegini görünce teşekkür et.

cls
@ECHO OFF
title Folder Kilitli
if EXIST "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" goto UNLOCK
if NOT EXIST Kilitli goto MDKilitli
:CONFIRM
echo Klasor kilitlensin mi?(e/h)
set/p "cho=>"
if %cho%==e goto LOCK
if %cho%==E goto LOCK
if %cho%==h goto END
if %cho%==H goto END
echo Invalid choice.
goto CONFIRM
:LOCK
ren Kilitli "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
attrib +h +s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
echo Folder locked
goto End
:UNLOCK
echo Sifreyi giriniz:
set/p "pass=>"
if NOT %pass%=="tırnaklar olmadan şifreyi buraya yaz" goto FAIL
attrib -h -s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
ren "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" Kilitli
echo Folder Unlocked successfully
goto End
:FAIL
echo Invalid password
goto end
:MDKilitli
md Kilitli
echo Locker created successfully
goto End
:End

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar Folder lock paralı sürümünü kullanıyorum Windows 7 64 bit kuruluydu XP 64 bit kurmak istedim sorun çıktı ve Tekrar Windows 7 64 bit kurdum ama Folder lock ile şidrelediğim Bir Hardisk Sürücüm vardı E: sürücüsü 30 GB ve tekrar FolderLocker'i kurdum ama bu Sürücüyü bulamıyorum zaten sürücü isimleri Format sırasında değişmiş ve harddisk kapasitemi topladım benim 30 GB bölüm bi yerlerde duruyor ama NEREDE BUNU NASIL BULABİLİRİM.... Yardımlarınızı bekliyorum.