Jump to content

Portable Sözlük AIO

doruk101

Recommended Posts

Kendi çalışmam.Bende sorunsuz çalışıyor.Yorumlarınızı bekliyorum.

Çok kullanılan 5 tane sözlük programın bir arada bulunduğu bir AIO. Programlar portable olarak eklenmiştir.AIO ve portable hale getirme kendi çalışmamdır.

ScreenHunter_01-2.jpg

Download: 17 Mb.

http://rapidshare.com/files/39538388/Soezluek_www.TnCTR.com_-_doruk101_-_.exe[/CODE]

http://rapidshare.com/files/39438468/PicFinder_www.TnCTR.com_-_doruk101_-_.exe[/CODE]

[color=#3366FF]Sanırım Rapid linkinde bir karışıklık olmuş;daha önceki çalışmanız olan AIO Picture Finder'a ait.[/color]

Karışıklık için özür dilerim. Link yenilenmiştir.

2 bilgisayarda denedim;5 sözlük de sorunsuz çalışıyor.Rahat kullanımlı arayüzüyle Moonstar

gözdemdi ama Sözlük v. 2.0 da sık 6 dilde kullanılan kelimeleri birbirine çevirebilmesiyle

oldukça ilginçmiş.Lodos'un LÜGAT 2000'ini de benim gibi KPDS'ye girmeyi düşünüp de

İngilizce kelime ezberlemeye üşenenlere rahatlıkla önerebilirim. Ezberleticisini çalıştırdığınızda

masaüstünde bir kenara yerleşip dilediğiniz sıklıkta kelimelerin İngilizce ve Türkçelerini gösteriyor.

2 bilgisayarda denedim;5 sözlük de sorunsuz çalışıyor.Rahat kullanımlı arayüzüyle Moonstar

gözdemdi ama Sözlük v. 2.0 da sık 6 dilde kullanılan kelimeleri birbirine çevirebilmesiyle

oldukça ilginçmiş.Lodos'un LÜGAT 2000'ini de benim gibi KPDS'ye girmeyi düşünüp de

İngilizce kelime ezberlemeye üşenenlere rahatlıkla önerebilirim. Ezberleticisini çalıştırdığınızda

masaüstünde bir kenara yerleşip dilediğiniz sıklıkta kelimelerin İngilizce ve Türkçelerini gösteriyor.

BU LİNKİN DOGRUSU NERDE YANİ SÖLÜK

Kendi çalışmam.Bende sorunsuz çalışıyor.Yorumlarınızı bekliyorum.

Çok kullanılan 5 tane sözlük programın bir arada bulunduğu bir AIO. Programlar portable olarak eklenmiştir.AIO ve portable hale getirme kendi çalışmamdır.

ScreenHunter_01-2.jpg

Download: 17 Mb.

http://rapidshare.com/files/39538388/Soezluek_www.TnCTR.com_-_doruk101_-_.exe[/CODE]

----------------------------

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞIM.SENDEN BİR ŞEY İSTESEM YAPABİLİR MİSİNİZ?.BANA OFFİCE 2003 PORTABLE TÜRKÇE

PROGRAMI LAZIM.PROGRAMI BULDUM AMA WORD U AÇIP YAZI YAZDIĞINDA BUNU KAYDETMİYOR.İNGİLİZCE OLANI DA VER AMA BEN BUNU KULLANMAK İSTEMİYORUM.YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM.SADECE WORD VE EXCEL OLSA

BİLE BANA YETER.SAYGILARIMLA.CEVABINI OLUMLU YADA OLUMSUZ BEKLİYORUM.SAYGILARIMLA...

[color=#FF0000][b]icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin caps_look.gif Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.[/b][/color]

bu linkin dogrusu nerde yani sözlük

İlk mesajdaki linkden indirebilirsiniz.

----------------------------

teşekkürler arkadaşım.senden bir şey istesem yapabilir misiniz?.bana office 2003 portable türkçe

programı lazım.programı buldum ama word u açıp yazı yazdığında bunu kaydetmiyor.ingilizce olanı da ver ama ben bunu kullanmak istemiyorum.yardımcı olursan sevinirim.sadece word ve excel olsa

bile bana yeter.saygılarımla.cevabını olumlu yada olumsuz bekliyorum.saygılarımla...

İsteğinizi yeni bir yöntem ile deneyeceğim.Görsel anlatımı da bu hafta içerisinde siteye eklemeyi düşünüyorum.Sizde yapabilirsiniz bu şekilde.Benim upload imkanlarım kısıtlı olduğundan.

• 6 ay sonra...
Karışıklık için özür dilerim. Link yenilenmiştir.

PicFinder_www.TnCTR.com_-_doruk101_-_ dosyasının rar şifresini yazabilir misin doruk101 arkadaşım? Rar dan çıkarmak mümkün mü? Emeğin için teşekkürler... :drinks:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...