Jump to content

Asus Zenfone 2 Önerirmisiniz

Celest
 Share

Recommended Posts

ben asus zen2 32 gb modelini kullanıyorum gercekten verdigin parayı hakediyor ısınma donma takılma vs hiç bir sorun yok sadece ufak tefek yazılımsal sorunları var örnegin kameradaki dalgalanma olayı florasanlı ortamda iso autoda hz 60 da iken dalgalanma yapıyor ama fotografda bu dalgalanmalar gözükmüyor cektikten sonra sadece ekranda dalgalanma yapıyor onun dısında bir sorunu yok telefonun

ben asus zen2 32 gb modelini kullanıyorum gercekten verdigin parayı hakediyor ısınma donma takılma vs hiç bir sorun yok sadece ufak tefek yazılımsal sorunları var örnegin kameradaki dalgalanma olayı florasanlı ortamda iso autoda hz 60 da iken dalgalanma yapıyor ama fotografda bu dalgalanmalar gözükmüyor cektikten sonra sadece ekranda dalgalanma yapıyor onun dısında bir sorunu yok telefonun

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için batarya durumu nasıl şarj kaç gün gidiyor kalitelimi acaba bataryası :) 

hizlisarj olayı cok güzel 1 saatte telefon sarjı doluyor diyebilirim sana aktif kullanımda 1 günü cıkarır oyun oynarsan tabikide güc tüketeceginden dolayı 1 günü cıkaramassın ben oyun oynamıyorum telefondan sosyal aglarda dolasıyom 7/24 wifi baglantısı ımobil veride acık 2 gün sarj süresi bile aldıgım oluyor :) 

ben de aldım zenfone 2 yi kamerası güzel donanım iyi almanı öneririm. 

@abdullah;

sen de benim gibi zenfone 6 yı satıp zenfone 2 mi aldın. :)

6 yı kardeşime verdim benim canımı sıkan olay o kamerada ekranın dalgalanma yapması fotografa bir etkisi yok ama göz zevkini bozuyor insanın :)

Bilgisayarcı dediğin bilgisayar üreten firmaların telefonunu kullanır :D :good:

Şaka bir yana bu telefon yeni nesil teknelojileri kullanıyor. 4g den tutunda nfc ödeme sistemi barındırıyor. Sitesinde 8 çekirdekli yazıyor gerçekte 4 çekirdekli 8 mantıksal işlemcisi var. 

androidin yeni sürümü alması önemli değil varsayılan romun stabil sorunsuz hale getirilmesi gerekir kanımca asus daha tam oturtamadı bu androidin sürümlerindeki stabiliteyi inşallah marsh da yakalar bu stabiliteyi yazılım hataları olmayan bir rom yaparlar