Jump to content

Sinek Savar..

ufuk_753

Recommended Posts

sineksaavar.png

Sinekleri bilgisayarın en az 2 metre uzağında durmasını sağlayan bir program.

http://**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**/22ac55[/CODE]

Çıkan sayfadan contiune Diyin

Sineksiz Günler.. :blush:

dostum ses hoperlorden cikiyor degil mi ? dolayısı ile hoperlor nerede durursa oraya sinek gelmiyor...

Evet ya arkadaş haklı ozaman ben bu konuda şanslıyım ses sistemin olduğu için, zaten odada pek büyük sayılmaz bu demetirki odada sinek kalmayaca eger tabi işe yararsa :)

Bu rada bu proğram sivrisinekte de işe yarıyormu??? Sonuçta sinek cinssinden :blush::)

Kusura bakmayın ama işe yaramıyor bizzat denedim hiç bi faliyet yok bildigimiz sine aynı sinek işte.Hani ben sanıyodum ki sinek mevzuda bahsi gecen 2 m ye girdigi anda ters dönüyor sanmıştım :):D

Kusura bakmayın ama işe yaramıyor bizzat denedim hiç bi faliyet yok bildigimiz sine aynı sinek işte.Hani ben sanıyodum ki sinek mevzuda bahsi gecen 2 m ye girdigi anda ters dönüyor sanmıştım :blush::)

ilk mesajdaki resimde programın insanın duyabileceği sesin ötesinde, 16000 Hz ile 20000 Hz arasında sivrisineklerin rahatsiz olacağı bir ses ürettiğini yazıyor. İşte bu sesten rahatsız olan sivrisinekler vb. o bölgede uçmak istemiyorlarmış.... :)

Anladığım kadarıyla program hindistanda üretilmiş. Belki orada etkili oluyordur. :D

arkadaşlar bu ses aralıkları twiter den çıkacağı için büyük bi ses sistemine ihtiaç yok tabi hani sese sistemi de büyük olnara tavsiyem woofer leri akatın yoksa sabaha felaket bi baş ağrısıyla uyanırsınız...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...