Jump to content

İnternet cafede Ana makineye bağlanmıyor

sharewarecun

Recommended Posts

Arkadaşlar internet cafemde müzikleri ana makinede paylaşımda kullanıyordum ama som iki gündür şu hatayı veriyor

aghatals1.jpg

Ne yaptımsa halledemedim.Makinenin ismini değiştirdim nod32 adware ile virüs taraması yaptım.

fakat Nafile sorun hallolmadı

format atmadan düzeltmem gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum.

aynı networke üyemisiniz onu kontrol edin ( önyüklü olarak XPpro da WORKGROUP xphome da MSHOME )

ana makineden bişiler paylışılması gerekio paylaşım yoksa ya girmiyo yada parola soruyo

ip adreslerini konrol et aynı seride olmalarına dikkat et mümkünse otomatik almasını sağla

güvenlik duvarını kaldır

güvenlik duvarı içeren programların ayarlarını kapat yada en düşük seviyeye cek

Arkadaş 2 gün önce oluyordu diyor. Yani fzkdevil'ın söylediklerinin çoğu olmalı. Heralde güncellemeyle gelen bir sorun olmuştur. Yada yüklenen yeni bir program. Sistemi önceye geri almayı deneyebilirsiniz.

arkadaşlar ilginiz için çok teşekkürler вяιgнтвℓα∂є® arkadaşım doğru tahmin etmişsin iki gün öncesine kadar çalışıyordu ama şimdi ne yaptıysam olmadı

en son kasper skyda virüs taraması yaptım 6-7 tane trojan buldum sildim ama yok nafile

çalışma grupları aynı ,kullanıcıya şifre verip denedim gene yok

adını değiştirdim yok

ağ bağlantılarından dosya yazıcı paylaşımını ve hizmeti ekledim nafile

format atmak çok problem olacak ama bir günden daha fazla uğraşırsam artık atacaz fotmatı

kanser gibi bir şey bu problem allah kimsenin başına vermesin

herkeze ii forumlar kolay gelsin

• 4 ay sonra...
Arkadaşlar internet cafemde müzikleri ana makinede paylaşımda kullanıyordum ama som iki gündür şu hatayı veriyor

<!--ImageUrlBegin--><a href="

Please register to see this content.
target="_new"><!--ImageUrlEBegin-->aghatals1.jpg<!--ImageUrlEnd--></a><!--ImageUrlEEnd-->

Ne yaptımsa halledemedim.Makinenin ismini değiştirdim nod32 adware ile virüs taraması yaptım.

fakat Nafile sorun hallolmadı

format atmadan düzeltmem gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum.

arkadaşım bilğisayarıma sağ tıkla yönetten hizmet ve uyğulamalar oradandan da hizmetlere ğirr vede çıkan sayfadan sunucu yu otomatik başlata al vede uyğula dedikten sona hizmeti başlat paylaşımın açılmış olacak

.. biş aksilik olursa aynı işlemi sayfanın başında yer alan ağ bağlantıları ile ilğili 5 madde var onada uyğula

;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...