Jump to content

Yeni bir leptop alacağım

Recommended Posts

ben asustan şaşma derim ben 2 hafta önce aldım şahane bi alet bide fiyat bakımından uygun 1350 ytl aldım tavsiye ederim

ASUS F3FM186DR F3F COT2350/1BG5/1G/TU VİSTA

............

ASUS türkiyede arıza oranı en yüksek üründür ne yazıkki. Güzel ürünleri var ama bu yüzden tavsiye etmiyorum pek.

CODEhttp://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd70972

bu toshiba ile sizin önerdiğiniz arasında pek bir fark yok.ayrıca önerdiğiniz HP max. 2 gb ram oluyor.ben büyük bir ihtimalle toshiba A200 BP alacağım.hepinize yardımlarınız için teşekkürler

Evet seçitiğin üründe güzel Toshiba tercih edilebilir.

neden casper i seçmiyorsunuz.çok iyi bir casper buldum.neden casper i tavsiye etmediğinizi söyleyebilirmisiniz.casper bayisiyle aramızda 100 m. ara var.en ufak arızada ******ürebilirim hemen.bir laptop buldum fiyatıda uygun özellikleride çok güzel.

http://www.tnctr.com/s/?UFyC[/CODE]

neden kötü olduklarını söyliyeyim

ben bu durumu en cok acer ve casper da yasadım ama casperın da iyi oldugu modeller var

öncelikle hiç bir şekilde beklediğin performansı alamazsın

donanımda sorun cıkar (servisleri iyi olabilir ama bu böyle devam eder )

bu arada toshiba seri lerini birazdaha incele

ilgini ceken toshibalar bulabilirsin bu arada senin almak istediğin modeldeki ses kalitesi hiç bir notebook ta yok ve ön tasarımı cok harika ama yinede biraz daha araştır

ben cok notebook kullandım ama şu an toshiba da hem fikirim

neden casper'ı tavsiye etmiyoruz: çin üretimi ucuz kıytırık dandirik ürünleri bulur üstüne casper yazar ve 2 katı fiyatına satar, yetkili servisi iğrençtir, ufacık bir parça için 5 hafta bekletirler.

arkadaşlar.. arkadaşlar

öncelikle

casper ın 15 yık öncesini bilen biri olarak.. arkadaşlarımızın belirttiği gibi.. uzak doğu dan istekleri doğrultusunda oem sipariş şeklidir..bir teknik araştırma veya belirli bir standartlara göre geliştirilip meydana getirtilmiş ürünler DEĞİLDİRRRR

ama sen ne iş yapacaksın o ayrı bir konu...

toshiba yı eleştiren arkadaşlara gelince...

Türkiye ithalatcısı.. KSIIKLI da.. yani altuniza de ile ümraniye arasında..

ordaki teknik arkadaşlar veya satıcı arkadaşlar gayet makul taklaşıyorlar..

teknik problem için lütfen ordan başkasına gitmeyiniz

benim profosor arkadaşım.. mecidiye köy deki toshiba center.. a göürdü.. eskiden azda olsa çalışan notebook u .. hiç çalışmaz halde geri aldı... teknik servisde bu tür olaylar yaşanması o servisi bağlamıyormuş.. japon yadan da hoca arkadaşımın email ine cevap gelmedi...

şimdi..

alacağınız ürün. yapacağınız işe uygun mu ?

son model veya ek özellikleri olması size verdiğniz para ile yapacağınız işi amorti edecek mi ?

ha.. zevk için ise..

toshiba nın 4500 dolarlık media center modelleri var.. üzerilerinde tv kart .. 5.1 ses çıkışı vs...

ben görüntüsüne de yaptığı işlere de hasta oldum.. enfes bir modell...

içinde 2 hdd var .. raid 1 yaparak kullanıyorsunuz

toshiba nın genel aksamı ve ağırlığı diğer NB lara göre fazladır.. metal ve sert madde kullanırlar.. dayanımı yüksektir...

çok ahım şahım cincikli boncuklu görüntüsü vede özellikleri yoktur diğer markalara göre ama.. sanayi tip model leri çok uzun süredir var..

compaq... hp değil yalnız.. hala bu marka altında enfes modlleri üretiliyor..

işinize ve bütçenize göre model bulabilirsiniz..

asus.. çok başarılı bulmadığım bir NB markasıdır. anakartları da son yıllarda beniim açımdan rağbet görmüyor. çevremdekilere de pek tavsiye etmem

DELL.. boşuna dellenmeyin derim.. evet çok güzel modelleri ve özellikleri var... son teknoloji kullanır.. ama kısa süre sonra hatallaşır ve türkiye temsilcilikleri ile kavga etme ile sorunlarınız çözülmez

MSI.. vs.. kullanmadım bilmiyorum

DATRON... OKİ yazıcı temsilcisi firma getiriyor diye biliyorum.. dını unuttum firmanın.. ama.. casper ile aralarında çok fazla fark yok

Packerd bell.. ekran görüntüleri çok güzel.. parmak ile yüzeyde dolaşsanız bile çok kolay zedelenmiyor..

teknik model çeşidi az ama.. çevremde uzun süredir kullananı yok.. 10 yıl kadar önde ise.. enfes bir model idi.. şimdi kran görüntülerine hastayım .. ama.. hardware olarak detaylı inceleyemedim.. zaman içierisindeki performansını ve TR temsilcisini tanımıyorum

EXPER.. asus marka üzerine logo basıyor.. aynen.. philips monitörlerde olduğ gibi.. microsoft klavye ve mouse larda olduğu gibi

bilmem ne kadar faydalı

alacağınız hardware yapacağınız işe ve amortismana uygun olmalı..

ve hangi modeli alırsanız alın.. şuan ihtiyaç duyduğunuz ram den fazlası üzerind eolacak şekilde almanız faydanıza...

yani.. 1gb yeterli olabilir.. ama 2 gb taktırın.. hem dolar ucuz .. hemde ram ler.. yarın yeni modeller çıktığında.. yeni ram mi.. yeni model mi derdine düşmezsiniz..

arkadaşlar.. arkadaşlar

öncelikle

casper ın 15 yık öncesini bilen biri olarak.. arkadaşlarımızın belirttiği gibi.. uzak doğu dan istekleri doğrultusunda oem sipariş şeklidir..bir teknik araştırma veya belirli bir standartlara göre geliştirilip meydana getirtilmiş ürünler DEĞİLDİRRRR

ama sen ne iş yapacaksın o ayrı bir konu...

toshiba yı eleştiren arkadaşlara gelince...

Türkiye ithalatcısı.. KSIIKLI da.. yani altuniza de ile ümraniye arasında..

ordaki teknik arkadaşlar veya satıcı arkadaşlar gayet makul taklaşıyorlar..

teknik problem için lütfen ordan başkasına gitmeyiniz

benim profosor arkadaşım.. mecidiye köy deki toshiba center.. a göürdü.. eskiden azda olsa çalışan notebook u .. hiç çalışmaz halde geri aldı... teknik servisde bu tür olaylar yaşanması o servisi bağlamıyormuş.. japon yadan da hoca arkadaşımın email ine cevap gelmedi...

şimdi..

alacağınız ürün. yapacağınız işe uygun mu ?

son model veya ek özellikleri olması size verdiğniz para ile yapacağınız işi amorti edecek mi ?

ha.. zevk için ise..

toshiba nın 4500 dolarlık media center modelleri var.. üzerilerinde tv kart .. 5.1 ses çıkışı vs...

ben görüntüsüne de yaptığı işlere de hasta oldum.. enfes bir modell...

içinde 2 hdd var .. raid 1 yaparak kullanıyorsunuz

toshiba nın genel aksamı ve ağırlığı diğer NB lara göre fazladır.. metal ve sert madde kullanırlar.. dayanımı yüksektir...

çok ahım şahım cincikli boncuklu görüntüsü vede özellikleri yoktur diğer markalara göre ama.. sanayi tip model leri çok uzun süredir var..

compaq... hp değil yalnız.. hala bu marka altında enfes modlleri üretiliyor..

işinize ve bütçenize göre model bulabilirsiniz..

asus.. çok başarılı bulmadığım bir NB markasıdır. anakartları da son yıllarda beniim açımdan rağbet görmüyor. çevremdekilere de pek tavsiye etmem

DELL.. boşuna dellenmeyin derim.. evet çok güzel modelleri ve özellikleri var... son teknoloji kullanır.. ama kısa süre sonra hatallaşır ve türkiye temsilcilikleri ile kavga etme ile sorunlarınız çözülmez

MSI.. vs.. kullanmadım bilmiyorum

DATRON... OKİ yazıcı temsilcisi firma getiriyor diye biliyorum.. dını unuttum firmanın.. ama.. casper ile aralarında çok fazla fark yok

Packerd bell.. ekran görüntüleri çok güzel.. parmak ile yüzeyde dolaşsanız bile çok kolay zedelenmiyor..

teknik model çeşidi az ama.. çevremde uzun süredir kullananı yok.. 10 yıl kadar önde ise.. enfes bir model idi.. şimdi kran görüntülerine hastayım .. ama.. hardware olarak detaylı inceleyemedim.. zaman içierisindeki performansını ve TR temsilcisini tanımıyorum

EXPER.. asus marka üzerine logo basıyor.. aynen.. philips monitörlerde olduğ gibi.. microsoft klavye ve mouse larda olduğu gibi

bilmem ne kadar faydalı

alacağınız hardware yapacağınız işe ve amortismana uygun olmalı..

ve hangi modeli alırsanız alın.. şuan ihtiyaç duyduğunuz ram den fazlası üzerind eolacak şekilde almanız faydanıza...

yani.. 1gb yeterli olabilir.. ama 2 gb taktırın.. hem dolar ucuz .. hemde ram ler.. yarın yeni modeller çıktığında.. yeni ram mi.. yeni model mi derdine düşmezsiniz..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=98&productid=bd70972[/CODE]

Sizce bu iyi bir seçimmi :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...