Jump to content

İstikbal Göklerdedir

esaka
 Share

Recommended Posts

Arçadaşlar oyun süper bişiy ben şahsen donup kaldım diyebilirim

esakaucakdn0.jpg

oyun 7 mb tır kurulum la beraber 20 mb dır oyunun kısayolu yoktur

kurulum esnasındaki uyarıları dikkatlice okuyunuz ne yapmanız gerektiğini

daha iyi anlaya bilirisniz iyi forumlar

http://rapidshare.com/files/43479813/__304_stikbal_Goeklerde.exe[/CODE]

• 8 ay sonra...

redoks_istikbal_goklerde.jpg

İstikbal Göklerde

6.13 MB

tr.png

Oyun aslında 3Division tarafından geliştirilip IWannaPlay tarafından dağıtılan ve 19.50 Amerikan Dolarına satılan Air Guard adlı oyunun bir Türk vatandaşı tarafından editlenmiş hali. Aslında oyun dosyalarına baktığınız zaman .bmp .gif ve .mp3 dosyalarının büyük bir bölümünü kapladığından, oyunu editlemek pek zor değil, ama yinede bunu yapan arkadaş bayaa bir uğraşmış gibi. Meşhur Yüzbaşı Volkan Kıbrıs sorununu çözebilmesi için adaya gönderilir. Uçağı ve mühimmatı yardımıyla Volkan kendisine verilen görevleri birer birer yerine getirecektir.

Oyunumuz iki farklı modda oynanıyor. Görevler modunda adadaki Türk üssünden havalanarak amirimizin bize ilettiği sorunların üstesinden geleceğiz. Oyunun asıl oynanacağı kısımda burası arkadaşlar. Yapamadığımız her görev bizi hırslandıracak ve oynama azmi verecek. Savaş modunda ise şehit olma arzusuyla yanıp tutuşan Yüzbaşı Volkan amacına ulaşacaktır. Ama kuru kuruya ölmek istemediğinden yanında çok sayıda Rum uçağını da patlatır. Buradaki amaç ise ölmeden mümkün olduğunca uçağı indirmek.

Oyunun menülerinde 'Dağ başını duman almış' bizi hafiften gaza getiriyor. Savaşlarda ise Yüzbaşı Volkan'ın uçağının teybinden (Ayten Alpman’dan) 'Bir başkadır benim memleketim' şarkısını duymak vatanseverliğimizi kamçılıyor, bizi gaza getirmeyi başarıyor.

İlk etapta bunlar bize yeterli. Zaten oyun oynanışı basit fakat görevlerin zorluğu çok güzel dengelenmiş. 500 Mhz ve 128 MB RAM ile oyun sorunsuz çalışıyor.

Uçak simülasyonlarını seven bütün arkadaşlarımızın arşivinde bulunması ve oynanması gereken güzel bir oyun. Sakın kaçırmayın!

Oyunun İki Modu var. Biri Görev Diğeri ise Savaş modu..

Görevde Siz yüzbaşı uçağınız ile siz verilen görevleri yapıyorsunuz hagar , tank , fabrika bombalama filo çatışması gibi....

Savaş ise puana dayanır... Sürekli savaş uçakları gelmektedir ve siz ne kadar düşürebilirseniz okadar puan alırsınız...

Hiç kan dökmediğiniz ve sanal olarak kimseyi (kişi) öldürmediğiniz bir oyun. Yani bir savaş oyunundan ziyade bir çocuk için bilgisayar kullanma ve hakimiyet oyunu olarak ta değerlendirilebilir.

Not: Ben bazen oyunu açıp fondan müzikleri dinliyorum bir başka iş ile meşkul isem.

oyunun tuşları...

Yönleri Mouse ile yapıyorsunuz...

Sol Tuş mouse - Makinalı tüfek

Sağ Tuş Mouse - Bomba

W - yukarı manevra

S - Aşağı maevra

A - sola Manevra

D - sağa manevra...

Ctrl - Hız keser

shift - Hız verir

İlk etapta bunlar bize yeterli. Zaten oyun oynanışı basit fakat görevlerin zorluğu çok güzel dengelenmiş. 500 Mhz ve 128 MB RAM ile oyun sorunsuz çalışıyor.

değişik kamera açıları da mevcuttur...

Download:

http://rapidshare.com/files/85272507/_stikbal_Goeklerde_ferrocan.rar[/CODE]

[/center]

Edited by HoT_JaZz

• 1 yıl yıl...

oyun linki burada mevcut gerekli acıklamalarda mevcut tabiki

Please register to see this content.

benim sormak istedigim sey bu oyun kurrulumsuz oynanıyo bu oyunu kendi sitemizde online olarak nasil oynata biliriz simdiden tesekkürler

Edited by bulutum

• 1 ay sonra...
  • 9 ay sonra...

Türk Yapmı Uçak Savaş Oyunu[/CODE]

2me2wlv.jpg

Oyunun İki Modu var. Biri Görev Diğeri ise Savaş modu.

Görevde Siz yüzbaşı uçağınız ile siz verilen görevleri yapıyorsunuz hagar , tank , fabrika bombalama filo çatışması gibi.

Savaş ise puana dayanır. Sürekli savaş uçakları gelmektedir ve siz ne kadar düşürebilirseniz okadar puan alırsınız.

Oyunun tuşları :

Yönleri Mouse ile yapıyorsunuz.

Sol Tuş mouse - Makinalı tüfek

Sağ Tuş Mouse - Bomba

W - yukarı manevra

s - Aşağı maevra

A - sola Manevra

D - sağa manevra...

Ctrl - Hız keser

shift - Hız verir

[CODE]http://rapidshare.com/files/391200427/Istikbal_Goklerde.rar[/CODE]

• 1 yıl yıl...

[quote name='muselmansuffe' date='27 May 2010 - 17:11 ' timestamp='1274980297' post='812467']
Cevap verdiğiniz ileti 2007'nin. Velev ki o an yeni olsa bile şuan 3 yıllık oyun olurdu zaten. Mana veremedim bu cevaba.
[/quote]

3 yıl sonra bende şimdi görüyorum valla