Jump to content

Dll Dosyasından Demo Özelliği Kaldırma

ldogan
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar...

Bir finans programı kullanıyorum. birileri online data almak için bir eklenti yazmış. fakat demo olarak kullanıma vermişler. bu dll dosyasının demo özelliğini kaldırabilirmiyiz ? buna olanak varmıdır. 

ilgili dosya burada....  https://sites.google.com/site/amibrokerplugins/investing_com_realtime_amibroker_data_plugin

Bu arada Shanex den beni hatırlayan varsa kendini tanıtsın Lütfen... Tekrar selamlar

• Editor

attığınız dosya exe  ve neden açayım bu exe'yi... adam gibi yardım istedim... niyet belli de forumd size neden izin veriyorlar onu anlamadım

Neden iftira atıyorsun.

Linkteki "Download with secured Download manager" tikini kaldıratak indireceksin arkadaın bi suçu yok.

Arkadaş daha önceden dosya paylaşım sitelerinden birşey indirmemiş herhalde. Gecenin 1'inde yardım edelim dedik suçlu olduk iyimi.

özür dilerim....benim cahilliğim... gerçektende exe şeyler gelince bin türlü soru işareti geliyor...

gecenin köründe vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. deneyip size döneceğim...

Neden iftira atıyorsun.

Linkteki "Download with secured Download manager" tikini kaldıratak indireceksin arkadaın bi suçu yok.

Deminde ifade ettiğim gibi üzgünüm. ben bilemedim. orayı dediğiniz gibi kaldırınca oldu... tekrar kusura bakmayın. bende Eski Shanex'in bir üyesiyim. bu  tarz şeyler için süphelenmem normal sayılır ama tabiki benim hatam...

Sayın Yokum ;

Düzelttiğiniz dosyada zaman ayarı olması gerekiyor... tam olarak ne yaptınız öğrenebilirmiyim... ona göre kullanıcağım. Allah bir kere daha razı olsun.

Dosya zaten dll dosyası, exe dosyası olmadığı için virus bulaştırmaz. En kötü çalışmaz zaten ufacık dosya. Bu kadar paronayaklığa lüzüm görmüyorum. Hangi programla nasıl plugin olarak kullanıyorsunuz onuda bilmiyorum. Programı çalıştırma imkanım yok ki zaten kimse çalıştıramayacağı için ne kırmaya uğraşacaklar ne bakmaya lüzüm görecekler. Benim yaptığım resimdeki opcodeları kırmızı olanlarla değiştirmek. Lisans numarası check kısmının oraları olduğunu varsaydım. Neye göre varsaydım tahmin ettim diyelim.

lvMvkX.jpg

Dosya zaten dll dosyası, exe dosyası olmadığı için virus bulaştırmaz. En kötü çalışmaz zaten ufacık dosya. Bu kadar paronayaklığa lüzüm görmüyorum. Hangi programla nasıl plugin olarak kullanıyorsunuz onuda bilmiyorum. Programı çalıştırma imkanım yok ki zaten kimse çalıştıramayacağı için ne kırmaya uğraşacaklar ne bakmaya lüzüm görecekler. Benim yaptığım resimdeki opcodeları kırmızı olanlarla değiştirmek. Lisans numarası check kısmının oraları olduğunu varsaydım. Neye göre varsaydım tahmin ettim diyelim.

lvMvkX.jpg

ilginize gerçekten çok teşekkür ederim...

ilgili programı kurdum. program burada : http://uploaded.net/file/zw17p0bv

sonrada sizin editlediğiniz dosyayı aktif ettim...

data geliyor.zaten demo haldede geliyordu. ve şu uyarı geldi.

awww.png

demo olarak 100 bar  veriyordu. uyarıda bu şekilde...acaba olmuşmudur ne dersiniz 

şimdi orjinal olanı ile denedim ondada bu yukardaki no yu verdi: 82AF-0BBC-85F0-1784-DF98 belki bilmek istersiniz... ayrıca servera bağlandı ama data gelmiyor şu an... acaba 100 bar dolduğu içinmi vermiyor..eğer öyle ise benim iş olmamış..

Crack çalışıyor bende.

http://prntscr.com/a3mtpo

Merhaba Derdimiz crak değil. o zaten çalışıyor.. bu program için yapılmış bir plugin var. online data çekiyor bir finans sitesinden.... o demo ve onu demodan kurtarmaya çalışıyor arkadaş...  plugin bu : https://sites.google.com/site/amibrokerplugins/investing_com_realtime_amibroker_data_plugin

aklıma photoshop için kullanılan yöntem geldi amtlib.dll dosyası ile deneme sürümünden kurtuluyordu. acaba içeriklerinde aynı işlem uygulanabilir mi? (beyin fırtınası)