Jump to content

Windows 10 3.partitemakullanmakiçinyardım(Bulundu)

MrRush
 Share

Recommended Posts

Selam arkadaşlar, uzun zamandır araştırıyorum Windows 10 için özel tema kullanabilme yolları nelerdir diye ve bu sistem her büyük güncellemeden sonra dosyaları değiştiği için pek umutlu değildim. Bir seferinde dosya takası ile denemeye çalıştım ama sistem çöktü ve açılmadı.

Bende akşam farklı bir yöntem rastladım ama uygulamada başarısız oldum nedense :(. Yardıma ihtiyacım var, konu ingilizce ve birkaç yerde yanlışlık yapıyorum burada yardımcı olurmusunuz?

Konu burada:

http://virtualcustoms.net/showthread.php/70555-Uxstyle-and-Theme-Signature-Bypass-for-Windows-10-TH2-AKA-1511-AKA-10586

İçinde birkaç araç var Replace gibi onlarıda bulamadım.

Edited by dj sms

Evet. İşte bu yöntemle sistemi çökerttim. Pek sağlıklı değil gibi. Mr Grim de bunu önermiyor.

Galiba şunu yapamıyorum:

Theme Signature Bypass for Windows 10 TH2 AKA 1511 AKA 10586

Edited by dj sms

İmzasız tema olayını bulduğum bir otomatik yükleme komutuyla Bypass ettim ve sonuç başarılı. Yalnız tema haricinde bir sürü ayar değişiyor elden geçirilmesi gerekecek. Her Windows 10 teması kullanılamıyor sadace TH2 için olan temalar kullanılıyor. Bir ara paylaşırım:

2462uay.jpg?1

Edit:

Aradığımı buldum ve cmd dosyasını düzenledim, Windows 10 TH2 1511 10586 da imzasız tema kullanabilmek için dosyayı indirin ve klasöre çıkartın. Güvenlik yazılımlarını devredışı bırakın. All in One.cmd dosyasını Yönetici olarak çalıştırın ve çıkan uyarıları onaylayın sistem restart edecektir ve ardından TH2 1511 10586 için hazırlanmış temaları C:\Windows\Resources\Themes klasörüne atın. Kişiselleştirmeden temayı uygulayın. 

Theme Signature Bypass for Windows 10 TH2 AKA 1511 AKA 10586

https://yadi.sk/d/znrY6RSfpqgPe

Önemli Not:

Sadece TH2 1155 10586 İçin hazırlanmış temalar içindir, diğer temalar ile sistem siyah ekrana geçer ve açılmaz. Demedi demeyin sorumluluk kabul etmem.

Siyah ekran sorununu çözmek için ben sistemi Live bir cd ile açtım ve uyguladığım problemli temayı sistemden sildim ve sistem sorunsuz açıldı....

Edited by dj sms