Jump to content

AdsL Sorunu

LooPus TeaM

Recommended Posts

S.a

Arkadaslar Benim adsl de bi sorun mu war ben internette sçrf yaprken bile kotam doluyo yardım ne olur nie böyle oluyo anlamadım tv izlemem radyo dinlemem youtube girmem internetten oyun oynamam sadece msn de chat bide bole sitelere bakarım bashka bişi yapmam sizce neden

:(:(:)

Bu sitedeki yazılar sana giriyo ondan.

İnternette yaptığın her işlem kotayı ******ürür.Saatin yanından msnyi çağırsan bile bikaç byte kota gider.Mesela şuan yazdığım yazı bile senin kotana giriyo :):(

İnterneti açıp o bağlantı üzerinde yaptığın her işlem kotayı ******ürür.Resimler yazılar arkaplan renkleri smileyler herşey en küçük noktasına kara kotanı ******ürür. :(

İnternette yaptığın her işlem kotayı ******ürür.Saatin yanından msnyi çağırsan bile bikaç byte kota gider.Mesela şuan yazdığım yazı bile senin kotana giriyo :):D

İnterneti açıp o bağlantı üzerinde yaptığın her işlem kotayı ******ürür.Resimler yazılar arkaplan renkleri smileyler herşey en küçük noktasına kara kotanı ******ürür. ;)

TaMaM Biliyorum resim olayını da senin yazdıgın yazu nie bennim kotaya girio onu anlayamadım

bu arada adsl im routerli

İnternette yaptığın her işlem kotayı ******ürür.Saatin yanından msnyi çağırsan bile bikaç byte kota gider.Mesela şuan yazdığım yazı bile senin kotana giriyo :):D

İnterneti açıp o bağlantı üzerinde yaptığın her işlem kotayı ******ürür.Resimler yazılar arkaplan renkleri smileyler herşey en küçük noktasına kara kotanı ******ürür. ;)

bilip bilmmeden konuşmayalım arkadaşlar siteleri gezmekle kota dolmaz yada form sitelerine yazı yazmakla 24 saat otursa bu arkadaş ve 1 ay boyunca tnctr ye girse cıksa kotayı doldurmayı burak 1 gb bile geçmez. oyüzden endişen olmasın bide kota yükleme yaptıkca dolmaz indirmelerde dolar onuda belirteyim sorun ise şu olabilri kullandıgın programlar örnegin antivürüs windows vb bunlar otomadik güncelleme yapıyorlarsa ondan kaynaklanır yoksa böyle sitelere girmekle kota dolmaz saygılar

Önce iyi bir spy ve virüs taraması yapınız (NOD32, kasperskyile spywaredoctor ve spysweper ). Daha sonra adsl şifrenizi değiştiriniz. Aynı sorun devam ederse bulunduğunuz bölgenin telekom müdürlüğüne ip kontrol için muracat edin.

Önce iyi bir spy ve virüs taraması yapınız (NOD32, kasperskyile spywaredoctor ve spysweper ). Daha sonra adsl şifrenizi değiştiriniz. Aynı sorun devam ederse bulunduğunuz bölgenin telekom müdürlüğüne ip kontrol için muracat edin.

Tamamen haklı buluyorum seni kardeşim.

Başımdan bu ay geçen bir olayı anlatayım. Ayın 27' si gibi kotamı kontrol ettim toplam indirdiğim veri mikktarı 4,2 gb görünüyordu. Aradan 3 gün geçti ve ben bir sabah adsl kota sayfasını açtığımda tam 10 gb kotaya ulaştığımı gördüm ve hiçbir indirme aktivitem olmadan bu olayı yaşadım. Daha sonra adsl destek hattını aradığımda bana eğer siz indirmediyseniz bu işte bir yanlışlık olmalı lütfen telekom müdürlüğünü arayınız ip kontrolü yaptırınız dediler. Aradım ve aradan 1 gün geçtikten sonra yani ayın 31 inde kotamın tekrar 4,2 gb olduğunu gördüm.

HakLısın şifremi degiştirdim daaa şimdi baktım 500mb idi şimdi 800 kusur olmus spy olcagını felan sanmıyorum çunku yeni pc tertemiz yinede taratacagım,şimdi ben danısma hattnı arayım demi

ilginiz için teşekkür ederim arkadaslar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...