Jump to content

Katılımsız XP de tema ve Masaüstü Resimleri

sagu

Recommended Posts

TNCXP şeklinde kendi adıma bir katılımsız XP hazırlamak istiyorum. Bir teknik servis olarak bana gelen müşterilerime onu kurarak zahmettende kurtulmak istiyorum. Gerçi TNCXP bu konuda beni önemli bir zahmetten kurtardı ama dediğim gibi kendi adıma yapacağım bu XP'de benim dizaynım olacak masaüstü resimleri ve temalar kullanmak istiyorum. Her konuda olduğu gibi bu konuda da yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim...

TNCXP şeklinde kendi adıma bir katılımsız XP hazırlamak istiyorum. Bir teknik servis olarak bana gelen müşterilerime onu kurarak zahmettende kurtulmak istiyorum. Gerçi TNCXP bu konuda beni önemli bir zahmetten kurtardı ama dediğim gibi kendi adıma yapacağım bu XP'de benim dizaynım olacak masaüstü resimleri ve temalar kullanmak istiyorum. Her konuda olduğu gibi bu konuda da yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Şimdiden teşekkür ederim...

sabit başlıklar altında oldukça gelikin anlatım mevcut..

sen başla gerisi gelir..

ki nlite ile oto kurulum hazırlarken onlarca temayı ekleyebilirsin.. bunlardan istediğini de varsayılan olarak ayarlayabilirsin..

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...