Jump to content

rapidle ilgili

kdr1965

Recommended Posts

Arkadaşlar bu rapidten beleş üyelik için kaç puan gerekir ve hedef puana upload ettiğimiz dosyaların indirilme sayısı vs ile ilgilimi bu konuda tecrübeli arkadaşlar açıklama yaparsa sevinirim.Bizim 256 limitsizler 1024 olacaksa şayet artık upload etme zamanı geldi.TNCTR belediyesine vefa borcu zamanı gelmiştir demektir. :o

Birde proğram veya dosya paylaşımında sunduğumuz ile ilgili açıklama genelde ingilizce olmakta alternatif olarak bu yazıyı en güzel şekliyle TÜRKÇE ye çeviren kullandığınız ve tavsiye edeceğiniz çeviri proğramı ismi verirseniz sevinirim.Teşekkürler.

30 points - 250 MB

Biraz zor olacaga benziyo o puanı toplamak.... :p

279 cd lik eğitim seti upload uzun sürer belki ama sanırım puan toplama da eksik kalmaz :)

yarın yıllık iznim başlıyor (30+20 rapor :50 gün :o ) hele pazartesi şu 256 1024 olsun bakalım :o

279 cd lik eğitim seti upload uzun sürer belki ama sanırım puan toplama da eksik kalmaz :p

yarın yıllık iznim başlıyor (30+20 rapor :50 gün :o ) hele pazartesi şu 256 1024 olsun bakalım :o

boşuna sevinmeyin indirme hızınız yine 256 de kalacak

Sanırım karıstı UPLOAD edecek kdr1965 kardesim.....

yazıyı yeni gördüm cuma gecesi itibariyle 1024 hayırlı olsun :(:(

upload için hazırlıklar başladı birde şu premium u hallettikmi işlem tamamdır.Eğitim seferberliği var memlekette

önce öğrenci kardeşlerimize yardım. : :):)

Kolay gelsin :)

Teşekkürler:

hepimize kolay gelsin arkadaşım (kardeşim vs.yaş 42 nasıl kabul edersen önemli olan dostluk)

bu yaştan sonra bizide hacker mı ne yapacaklar ama öğrenmenin sonu yok mu ne.!!!! :(:(:):):):)

sk8er_boi arkadaş ve eski forumdaşlara sonsuz teşekkürler birgün sistem çöktüğünde 2.5 gün mavi ekrana bakıp durduktan sonra iş başa düştü dedik bayağı yol aldık sayenizde hepinize sonsuz teşekkürler.paylaşmayı seven bencil olmayan ve doğruları savunan arkadaşlara.

Premiumla indirilen dosyalara puan vermiyor diye biliyorum sanki? Yoksa benmi yanlış biliyorum. Benim uploadlarda dosya insede pek puan artmıyorda :(

Evet premium indirmelere puan yok.

Arkadaş nasıl premium üyelik alabilirim diye sordu, o nedenle 279 cd ye gerek olmadığını, 1 mb ın dahi yeterli olduğunu söyledim.

Evet premium indirmelere puan yok.

Arkadaş nasıl premium üyelik alabilirim diye sordu, o nedenle 279 cd ye gerek olmadığını, 1 mb ın dahi yeterli olduğunu söyledim.

Yok ben senin yazınla ilgili bişey demedim yanlış anlaşılmasın :( Sadece konu içinde aklıma geldi o kadar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...