Jump to content

C# Kursu Alacağım. önerileriniz ?

LegalSecurity
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar C# kursu alacağım. Hafta sonları 3 saat ve aylık 350 TL şeklinde anlaştık. Kursun başlaması için 2 kişi daha gerekiyormuş falan filan. Hikaye kısmını geçiyorum.

Bu adamın beni yiyip yemediğini, bilgisinin ne derece de olduğunu, öğretip öğretemeyeceğini nasıl anlayabilirim ? Ayrıca kurs daha başlamadı. Ön hazırlık için ne yapmam gerekir ? Yoksa hepsini ona mı bırakayım ?

Biraz ileriyi düşünürsek C# yanına ne gider ? :) Biraz değişik bir soru oldu ama kastettiğim veri tabanı. Yardımcı olursanız, yorumlarını eklerseniz memnun olurum. :)

Not: Yazılım konusunda bilgim yok :(

ücreti, adamın dürüstlüğü konusunda bir şey diyemeyeceğim ama masaüstü uygulamaları yapmak istiyorsan ilk etapta C# ve MSSQL öğrenmen yeterli. Zaten C#'ın içine entegre sayılır MSSQL. Eğer azimli olursan, teknik ingilizcen yeterliyse, stackoverflow.com'u iyi kullanırsan ve bol zaman ayırırsan yürür gidersin, ama sadece hafta sonları 3 saat eğitim ile ekrana "merhaba dünya" falan yazdırırsın o kadar.

31 dakika önce, KintaRo yazdı:

ücreti, adamın dürüstlüğü konusunda bir şey diyemeyeceğim ama masaüstü uygulamaları yapmak istiyorsan ilk etapta C# ve MSSQL öğrenmen yeterli. Zaten C#'ın içine entegre sayılır MSSQL. Eğer azimli olursan, teknik ingilizcen yeterliyse, stackoverflow.com'u iyi kullanırsan ve bol zaman ayırırsan yürür gidersin, ama sadece hafta sonları 3 saat eğitim ile ekrana "merhaba dünya" falan yazdırırsın o kadar.

Paramız haftada 3 saate yetiyor be başkan :( Azim bol ama vakit.... Hayırlısı. Olumsuzluğa düşmeyecem :) stackoverflow.com nedir bu site ? Açıklar mısın ?

Valla bu işte en büyük etken bol zaman ayırmak.

stackoverflow ise; tüm yazılımcıların soru/cevapları paylaştığı bir nevi forum. yaşadığın problemi mutlaka daha önce biri yaşayıp orada sormuştur ve cevabını almıştır.