Jump to content

Teşhir Cep Telefonu Almalımıyım Görüşleriniz Nelerdir?

Heri_19
 Share

Recommended Posts

internette 2. el cep telefonu aaraştırken oturduğum ilde bu ilan denk geldi gittim sordum teşhir ürünü dediler elimzde şuan yok ama cuma günü gelir 1 yılda garanti verdiler sizce almalıyım beyler görüşleriniz nelerdir?

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-orginal-sifir-htc-m8-altin-reng-garantili-full-kutulu-hediyeliii-287346258/detay

1 dakika önce, ratapan yazdı:

teşhir ürünlerde görüp almak mantıklı yoksa istemediğiniz sonuçlar doğurabilir.

aynen kardeşim cihaz yoktu inceleciktim  ama cuma günü gelirse iyi bakıp inceleyip ona göre almak lazm.

HTC nin bu aralar çok cihazı dolaşıyor piyasada. Bu cihazlar sıfırlanmış, gelen arızalı cihazların tamir edilmiş halleri. Çünkü dediğim şekilde satış yapanlar fazlaca takip ettiğim kadarıyla. 

Alırken test edilmesini öneririm. Özellikler ekranda ghost screen olabilir gerçekten teşhir ürünü ise. Sürekli reklam videosu dönüyor teşhirde ve burn in olabiliyor. Daha çok amoled ekranlarda  görünmekle beraber LG G4 cihazlarında da karşılaşıldığını görmüştüm.

13 saat önce, yasak_ask yazdı:

HTC nin bu aralar çok cihazı dolaşıyor piyasada. Bu cihazlar sıfırlanmış, gelen arızalı cihazların tamir edilmiş halleri. Çünkü dediğim şekilde satış yapanlar fazlaca takip ettiğim kadarıyla. 

Alırken test edilmesini öneririm. Özellikler ekranda ghost screen olabilir gerçekten teşhir ürünü ise. Sürekli reklam videosu dönüyor teşhirde ve burn in olabiliyor. Daha çok amoled ekranlarda  görünmekle beraber LG G4 cihazlarında da karşılaşıldığını görmüştüm.

eyw.kardeşim bilgilendirme için sagol.

21 dakika önce, kacaksevgilim yazdı:

Xiaomi mi4 lte önerebilirim.3 haftadır kullanıyorum memnunum.

xiaomi güzel telefon kapıda ödemeli bi site varmı bildigin daha önce o telefona niyetlendim ama kredi kartı olmadığı için vazgeçtim.

Kapıda ödeme bildiğim yok.Belki sahibinden.com'da vardır ama tavsiye etmem.Riske değmez.Cihazı semers getiriyordu stokları tükenmiş durumda.Biraz bekleyip Mi5 alabilirsiniz.Ama asla teşhir'e bulaşmayın

Edited by kacaksevgilim