Jump to content

Rapidshare Genel Bilgi ?

haylaz_prens

Recommended Posts

100KB değil, 1MB indirmek gerek. Ayrıca 5puan için değmez böyle birşeye.

Minimum 1 mb lık dosyayı indirmen lazım, fakat indirmeyi yarıda kesersen yine puan kazanıyorsun.

sk8er_boi free user larda 5 puan sınırı yokki.? yoksa benmi yanlış anladım.

Free kullanıcılar 1 saatte 5 puan kazandırabilir.İp yi değiştirerek tekrar 5 puan kazandırabilirler.

evet ya pardon diğer sorumada verdiğin cevap için teşekkürler... 2000 poan topla al bi ay üyeliği.... sonra bi 10000 topla bi ay daha doğru anlamışım değilmi peki bir şifreyi kaç bilgisayarda kullanabiliriz???

Yakalanmazsan sınırsız bilgisayarda kullanabilirsin.

Yakalanmazsan sınırsız bilgisayarda kullanabilirsin.

Acaba rapidshare server ları premıum kullanıcılar dosya indirince ip adreslerini not alıp karşılaştırma yapıyormu.? yani kısacası yakalamak için ne gibi bir yöntem uyguluyor.?

Acaba rapidshare server ları premıum kullanıcılar dosya indirince ip adreslerini not alıp karşılaştırma yapıyormu.? yani kısacası yakalamak için ne gibi bir yöntem uyguluyor.?

screen42eu9.jpg

Karşılaştırma yapıyor mu, yapmıyor mu, onu bilmiyorum.

Kayıt tutuyor, hangi ip adresinden hangi tarihte ne kadar büyüklükte dosya indirilmiş.Bunların kaydını tutuyor.

Karşılaştırma yapıyor mu, yapmıyor mu, onu bilmiyorum.

Valla benim premıum yarın bitiyor. aslında foruma vermyeyi düşünüyorum son 1 gün die yarın geceye kadar ama şifreyi değiştirirler yoksa hem test etmiş oluruz hemde bol bol indiriz. hiç kullanmayan arkadaşlar kullanmış olur.

• Administrator

Valla benim premıum yarın bitiyor. aslında foruma vermyeyi düşünüyorum son gün die 1 yarın geceye kadar ama şifreyi değiştirirler yoksa hem test etmiş oluruz hemde bol bol indiriz. hiç kullanmayan arkadaşlar kullanmış olur.

Yok o olay çok serbest. Çok eskiden bir kere kapanmıştı hesabımız. Mail atarak açtılar. Başka bir hesabı 1 senedir kullanıyoruz hiçbirşey olmadı ondan başka.

Yok o olay çok serbest. Çok eskiden bir kere kapanmıştı hesabımız. Mail atarak açtılar. Başka bir hesabı 1 senedir kullanıyoruz hiçbirşey olmadı ondan başka.

Premıum versem değiştiremiyorlarmı.? su an foruma versem değiştiremezler mi.?

biz 3 kişi kullanıyoruz 1 aya yakın bişe olmadı ama 4 e geçme dedi bi arkadaş banlanmışlar onlar...

Eeee ALLAHIN hakkı 3 tür diyen boşaa dememiş kardeşim... :) :)

O zaman bende 3 kişi bulayım alalım banlarlarsa werta666 bişi olmaz dedi derim.. :p Saka Kardeşim.

Ama kullanacağım dur bakim ne olcak.

3 bilgisayarda şu an ben upload yapıyorum diğer arkadaşlar dosya çekiyor bu hep böyle oluyor ta ki 5gb limit dolana kadar arkadaşlar dosya çekiyor...

Wayybe valla bende korkuyordum bir bilgisayardan diğerine gecince templeri felan siliyordum logout felan yapıyordum korkudan desene boşuna yapıyormusum. :) Bana yalvardılar cook beraber kullanalım die de ben korkudan yanaşamadım artık kullanırız. 3 kişiye kadar :) yaşasınn KÖTÜLÜK.. :p

bizde bu heyecan kalmadı 256 gitti mertlik bozuldu kota dolduracağız diye uğraşıyorduk şimdi ise topu bir birimize atıyoruz [[sen indir-sen indir]] diye....

Bende normalde DOWNLOAD manyağıyım. :)

DELL OPTİPLEX GX270 sadece kasa aldım Sırf bu download için.. Salona koydum sadece elektrik kablosu takılı.

Kablosuz pcı kart taktım Radmin ve uzak masa üstü bağlantısıda kurdum ölece masanın altında 7/24 çalışıyor download yapıyor. __ Elektrik kesilsin geri gelsin yine çlşyor. Sağolsun sk8er_boi de İndirme programına yama yaptı pc açılışta download başlasın die ölece kullanıyorum.

sinek bile o kasanın seninden daha çok ses yapıyor kasa ya kulagını yasladıgın zaman duyabılıyorsun.

Kısaca ben ona Dell (Download CANAVARI) Full Control GX270 Diyorum.

Neyse konu nerden nereye geldi. :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...