Jump to content

Yabancı Katılımsız Proğram Siteleri Tavsiyeleriniz...

osmansertbasar
 Share

Recommended Posts

54 dakika önce, yineben yazdı:

arayıpta bulamadığınız programı yazsanız, belki daha faydalı olur diye düşünüyorum

Hocam yerli takip ettiğim 3-4 forum var ancak çoğu zaman güncel olmuyor yada kodlamadan kaynaklandığını söyledikleri virüs uyarısı v.s yerli forumlardan soğuttu beni. Tnctr.com belli proğramlar üzerinden gidiyor. Güncel olarak takip ediyorum katılımsız proğramları ve aynı işi yapan yabancı forumları da incelemek istiyorum. Bir sebebi de maalesef yerli forum adminleri yada paylaşımı yapanlar keçi gibi inatçılar. Yaklaşık 5-6 senedir takip ettiğim siteler var 2-3 senedir virüs uyarısı vermesine rağmen inatla kodlamayı değiştirmiyorlar. Ki bazen antivirüsü kapatmanızda çare olmuyor. Bu seferde tarayıcı engelliyor yada güvenlik duvarı inanılmaz derecede sıktılar. Bildiğiniz yabancı forumları paylaşırsanız sevinirim...

-Arayıp bulamadığım değilde virüs uyarısı vs nedeniyle sorun yaşadığım önemli proğramlar var...

Edited by osmansertbasar

Bahsettiğiniz virüs uyarısı autoit ile katılımsız yapan kişilerin programlarında karşınıza çıkar. Bildiğim kadarıyla TNCTR'de Nous ve Forjest autoit kullanmıyor. Onların çalışmalarında bu uyarıyı almazsınız. @Forjest'in kişisel blogu: 

Please register to see this content.

Edited by Grameradam
  • Like 5

katılımsız olayı ülkemize has bi durum bizdede 4 site var diğerleri bu 4 siteden alıntı yapanlar yabancı forumlarda katılımsız yok denecek kadar az idm dışında katılımsız yaptıkları program yok gibi...

Edited by uN1versum
  • Like 1

• Editor
3 dakika önce, uN1versum yazdı:

katılımsız olayı ülkemize has bi durum bizdede 4 site var diğerleri bu 4 siteden alıntı yapanlar yabancı forumlarda katılımsız yok denecek kadar az idm dışında katılımsız yaptıkları program yok gibi...

yabancılarda elbette katılımsız hazırlayan olmaz, tembellik bizim millete has bir özellik :trollface: 

• Like 7

Virüs uyarısını çakan antivirüs ESET ti. Ona da çözümü bulduk ve paylaştık geçenlerde (ESET v9 ve Endpoint için). Ayrıca,kodlamayla alakalı değil, ESET direk olarak Autoit i istemiyor. Diğer yöntemler de zahmetli ve kullanışlı değil.

• Like 2

• Editor
25 dakika önce, osmansertbasar yazdı:

Bence katılımsız üşengeçlikten değil pratik olduğu için daha çok kullanıyorum. Aynı anda 5-6 pc ye yükleme yapıldığını düşündüğümde zaman kazanmak açısından iyi oluyor.

yabancılar pratik olacağını akıl edememiş olabilir, saygı duyarım. sizin şahsınıza söylenen bir cümle değildi yazdığım, yanlış anlaşılma olmasın :rolleyes:

• Like 2

hocam programların güncelliginden çok her hafta güncelleme çıkıyor tabii bu da katilimsiz yapacan ustalarımızı bıktırıyorlar (idm,k-lite.crome,mozilla,torrent vss) gib programlar      amma diger programlar nadirr güncelleniyor...bendee aynı sıkılıkta güncelleme yapan programlara karşıyım....
..virüs uyarına gelince kullandıgınız işletim sistemi ince ayarlı sistem (oynanmış) indirmeniz daha mantıklı,,,orjinal sistem olarak kurulum yapıyorsanız müstesna                                    yabancı siteleri biizim gibi kafa agırıtıp ta katilimsiz program yapacagını sanmam :)