Jump to content

Bios Sıfırlanıyor

ugurtasgoz

Recommended Posts

:) Slm arkadaşlar benim pc her açılışta bios sıfırlanıyor pc açılırken F1 veya F2 ye basın diye bi ekran geliyo F1 ebastığında bios açılıyor F2 ye bastığında pc açılmaya devam ediyor enteresan bi durum oldu.biosun pilini çıkarıp taktım ideleri değiştirdim işlemciyi söküp geri taktım ama hiç biri bi işe yaramadı acil yardım çok sinir etti beni bu durum.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. :):)

:) Arkadaşlar pili zaten sıfır aldım daha yeni yani ama hala bi düzelme yok başka neyde olabilir acaba.

Bu arada paşayada danıştım o bişe bilmiyor kelin ilacı olsa kendi başına sürer zaten :):)

:) mikailcoban kardeş tşk ederim ederim dediğin gibi jumperle alakalıymış :)B) .ayrıca ilgilenen tüm arakadaşlara teşekkür ederim.sorun çözülmüştür arkadaşlar.herkese tekrar teşekkürler :)

:) Slm arkadaşlar benim pc her açılışta bios sıfırlanıyor pc açılırken F1 veya F2 ye basın diye bi ekran geliyo F1 ebastığında bios açılıyor F2 ye bastığında pc açılmaya devam ediyor enteresan bi durum oldu.biosun pilini çıkarıp taktım ideleri değiştirdim işlemciyi söküp geri taktım ama hiç biri bi işe yaramadı acil yardım çok sinir etti beni bu durum.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. :):):)

Bios Pilini Al Git Bi Saat'çıya Aynısından Al Tak Pc'ye Sorun Kalmaz...

bios güncelleme yapsan belki düzelebilir....

ama pil de bitmiş olabilir...

elektronik malzeme satan yerlerde bios pili diye sorsan sana yardımcı olurlar...

arkadaşım bios pilinin üstünde voltajı yazar git bi elektronşikçiye sor de bana bunlardan lazım fiyatı da tuzlu değiil bi kaç milyonluk bişey değiştirirsin bioıstan saat ayarına yapıp sevlersin seni 5 sene daha idare eder o:D :)

:) Slm arkadaşlar benim pc her açılışta bios sıfırlanıyor pc açılırken F1 veya F2 ye basın diye bi ekran geliyo F1 ebastığında bios açılıyor F2 ye bastığında pc açılmaya devam ediyor enteresan bi durum oldu.biosun pilini çıkarıp taktım ideleri değiştirdim işlemciyi söküp geri taktım ama hiç biri bi işe yaramadı acil yardım çok sinir etti beni bu durum.yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. :)B):)

selam hissetiğim kadarıyla sen bios pilin dahi değiştirmişsindir ama sorun devam ediroyrsa En GÜZEL ÇARE Paşa :) ya Danışmandır bu konu hakkında sana daha detaylı bilgi vereceğini sanıyorum şimdiden kolay gelsin. hem sana kim diyor ki bilmediğin şeyleri kurcala veya sende bilyorsun ki bu işin en güzel ustası yine Paşa :) sen onun yardımlarını başvur saygılar. :):)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...