Jump to content

Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007

TeksasStyLe

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar bu gün pc için kullnabileceğim Winning Eleven: Pro Evolution Soccer 2007 adlı oyunu indirip kurdum ancak aşağıdaki resimdeki gibi bi uyarı alıyorum bi uyarı nasıl halledebilirim yarımcı olursanız sevinirm saygılar.. :D

adszak6.jpg

oyunun tam ismi başlıkta belittirğim gibi :D yasu programını denedim ancak sonuç alamadım :D neyse ilginiz için sağolun bu arada acaba deamon tools ile çalıştırma şansım varmı yasu adlı kalsörde bi rar dosyasını açtım mdf soyası çıktı işime yarayabilirmi acaba

öncelikle deamon tools u kuracaksın sonra oyunun dvdsindeki .mdf ve .mds dosyalarını harddiske çıkarıcaksın. deamon tools ta bu dosyaları göstereceksin. daha sonrada oyuna girmeden önce yasu ya tıklayacaksın açılan ufak pencereye ok dedikten sonra we2007.exe ye tıklayıp oyunun keyfini çıkarabilirsin... bu yasuya tıklama olayını bilgisayarda her oturum kapatıp açmandan sonra yeniden yapmak zorundasın...

ekstradan edit: patch yüklemeden oynamak sarmaz pek o yüzden şuanda we:pes2007 için tek patchi alttaki linkten indirebilirsin

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...