Jump to content

Eğitime Destek Kampanyasına Çağrı

i-tech-inn

Recommended Posts

Arkadaşlar Eğitime Destek adı altında yapılan oluşumlara birde ben ve arkadaş çevrem ön ayak oluyoruz

Türkiye'de okumaya muhtaç çocuklara yada okul için gerekli malzeme sıkıntısı olan öğrenci kardeşlerimize ufak bir yardım kampanyası düzenlendi.

İlk Durağımız Kars. Okul ihtiyaçlarını karşılayamayan kardeşlerimiz için gönerilmesi talep edilenler :

Kalem: 5 adet ( 1 adet kırmızı kalem )

Silgi: 2 adet

Kalem traş: 2 adet

Defter: 2 kareli 2 cizgili 1 resim defteri 1 müzik defteri

Boyama kalemleri:1 takım kuru kalem seti

Çorap: 2 adet

Dış macunu ve dış fırcası : Birer adet

Evet arkadaşlar Maaliyeti bu kadar düşük olan bir kampanya ile bir okulun tüm öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılanması planlanıyor. Gelen her bir paket, bir öğrenci kardeşimize ulaşacaktır.

"Eğitime Benim de bir katkım olsun." Diyen tüm arkadaşlarımızı kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz...

Yardımda bulunmak için irtibat bilgileri :

İbrahim Şenol

0544 919 93 39

chatkolik [at] h o t m a i l .com [msn & Mail]

Cumhuriyet Mah. Durmuş Çelik Cad. Toparlar Beldesi / Köyceğiz / MUĞLA

Benim Adım : H. Aytekin OLCAY

Benim yönlendirdiğimi söylerseniz size yardımcı olacaktır.

Saygılarımla...

tenekecezve haklısın ancak, bildiğim kadarıyla forum içerisinde kişisel bilgi,mail,msn vs.. vermek yasak. Bu sebepten bilgileri vermedim.

Eğer sayın yöneticiler onay verirlerse bilgileri forumda sunarım.

Saygılar...

Werta teşekkürler. Bu taleplerin ederi en fazla 10 ytl anca tutar. 10 ytl çalıp çırpacak biriside mail adresini vesaire bilgilerini forumda takas listesi olarak dağıtmaz. Ama arkadaşlar çelişkiye düşmekte haklı. Bu devirde ne olacağı belli olmaz. Özellikle de Net ortamında

Sayın Yöneticim Teşekkürler.

İbrahim Şenol

0544 919 93 39

chatkolik [at] h o t m a i l .com [msn & Mail]

Cumhuriyet Mah. Durmuş Çelik Cad. Toparlar Beldesi / Köyceğiz / MUĞLA

Benim Adım : H. Aytekin OLCAY

Benim yönlendirdiğimi söylerseniz size yardımcı olacaktır.

Saygılarımla...

Bencede beni tatmin etmedi bu bilgiler. Muhalefet gibi olmasın ama başıma geldiği için söylüyorum.

Çok güzel birşeye ön ayak oluyorsunuz ama bunun makbuzu var bir sürü prosedürü var.

Yanlış anlamayın ama bu yüzden TNC-TR bile zarar görebilir...

Daha geniş bilgi verebilir misiniz? Resmiyetiniz var mı? Yoksa yaptığınız suç şu anda. Eğer varsa Tukcellden numara alabiliriz. Diğer hatları bilemeyeceğim ama Turkcellden alırsak diğerleride verir.

Arkadaşlar kafalarınızda oluşan soru işaretlerini anlıyorum. İşin sorumluları bir TV programıyla aynı ismi taşıyan site yetkilileridir. Şuan yapılan açıklamaya göre ;

"240 öğrencili okulun ihtiyaçlarını ve daha fazlasını karşılayabilecek sayıya ulaşmış bulunuyoruz. Yardımda katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

xxxxxxxxxx Yolda Yönetimi."

Arkadaşlar ilgi ve alakalarınıza teşekkür ederim.

İzmir'den 120 Paket topladık. İnşallah bir şeylere faydamız dokunur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...