Jump to content

windows xp açılış hatası

hakux

Recommended Posts

slm arkadaşlar. ben xp kurulu olan bilgisayarımda visual basic ile yapılmış bir uygulama çalıştırdım.

fazla yönergeleri okumadan iptal dedim. sonrasında bilgisayarı yeniden başlattığımda xp nin login şifresi

gelmeden hemen önce benden parola istiyor. ama bu parola girişinin xp login ile alakası yok. kendi şifrelerimi denedim olmadı. güvenli modda da aynı şifreyi istiyor. bilgisayarıma hiç bir şekilde giriş yapamıyorum. acaba

format atmadan nasıl kurtarırım. yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

Hangi programı kurarken iptal ettin belki buradan bi bilgi alabiliriz. Şifreleme programı mı kuruyordun

ilginiz için sağolun arkadaşlar.

program kurmadım.visual basic ile yapılmış şaka amaçlı bir exe dosyasını çalışltırdım.

sonrada bilgisayarımı yeniden başlatınca xp login gelmeden hemen önce farklı bir şifre

istiyor ve xp şifrelerini kabul etmiyor.

sadece

"bu bilgisayar başlamak için parolaya gereksinim duyacak şekilde yapılandırıldı.lütfen başlangıç parolasını giriniz."

yazısı geliyor. şifre girilecek yerde de bir text box ,bir tamam butonu ve birde yeniden başlat butonu var.

yeniden başlata basınca bilgisayar restart yapıyor. şifreyi iki defa yanlış girince

"parola güncellenirken döndürülülen bu durum değeri geçerli parola olarak girilen değerin doğru olmadığını gösteriyor."

hatasını veriyor. yardımlarınızı bekliyoruz.

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...