Jump to content

cursorlari (fare imgeçlerini) degistirmek

Recommended Posts

Denetim masasi/Fare/İşaretçileri tıkla ordan simgeler olacak ordan hangisini degiştirmek istiyorsan onu seç vede yukarda düzen var ordan istedigin işareti verebilirsin...

onu bende biliyorum cd icerinde hangi dosyayş reshackerla duzenlemem gerekiyor onu sormustum

main.cpl dosyası fare ayarlarının olduğu dosya ama bunu yapman için editleme yapılmaz bunun yerine bir cursor packeti seçin daha sonra yanındaki inf dosyasını komut dosyasından çalıştırın eğer yanın da inf dosyası yoksa buraya post at sana örnek bir inf doısyası veririm (tabi eve dönünce :))

hazırladığın cd nin içindeki i386 klasöründe fare imleçleri var fakat cablı halleri cu_ diye geçer onları istediklerinle değiştirebilirsin tabi kendi curlarını cablayıp isimlerini i386 klasörü içindekilere uydurman gerek :wub:

hiç bakmadım ben onları nlitettan direk siliyorumda :wub: ama *.jp_ die arat bakalım var mı

tamam degistirdim ben wallpaperlari

ama isimleri hep ayni kaliyor

mesela belgelerimdek resimin ismi yine ayni

Günbatımı

Kış

Mavi tepeler vs vs

o örnek kastetmiş orayı "mesela" :D

cd de $OEM$ klasorunde web diye bir klasor yokki

birde I386 klasorundeki .jp_ uzantili olan wallpaper dosyalarini sildigimde

istedigim isimle bir resim ekleyip cab yaparak ekledigimde

o dosya baska ad oldugu (sistemdeki adlardan olmadigi icin) bence bir ise yaramaz :)

o klasörleri sen oluşturacaksın :D zaten istediğin addan kastım $OEM$/$$ klasörüne attığın dosyalar otomatik olarak windows klasörü içine atılıyor :)

iyi deneyelim bakalim ama örnegin belgelerimdeki resimlerin

ismini degistirmenin kisa bir yolu olsa daha iyiydi

bana sadece isim degistirmek lazimdi :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...