Jump to content

bir kıza dogumgünün de ne alınır....

caferkaya

Recommended Posts

ya sende manayla geçen doğum gününde (artık hangi günse bilmiyorum) kolye almıştım şimdide takım yapayım dersin kızdan olumsuz bir tepki sezersen :lol: dediğim gibi olumsuz bir hava olmazsa söyleyemediklerinin yerinede geçer :D kız anlar saten o zaman ne demek istediğini :) eğer aklına yatarda alırsan yüksük kızın eline verme, parmağına tak :) aman dikkat fazla heyecan yapıp yüksüğü yere düşürme :):D

yaww arkadaşlar öle de hani diyom ki dogum gününe kadar kendimi hazırlayamadım..... hani yüzügü falan çıkartın şimdilik..... başka öneriler varmı böle şimdilik dostça olacak cinsten..... ha bu arada fikirlerinizin haepsini düşünüyororum..... ama anlayın benide çekiniyorum yawwww :):):D

dostum sen bu kızdan hoşlanmıyomusun?evet!ee ozaman dostluğu düşünmüceksin bu durumda!yani şimdilik!kıza açılmanın tam zamanı işte doğum günü!kızın doğum günü ile çıkmaya başladığınız gün aynı olur!kızlar böyle günlere çok önem verirler!+sen burada çok avantajlısın çünkü doğum gününe az kalmış!onun için manalı bişiler olması lazım!bana göre yüksük!kıza parfüm alıpta verirsen olmaz..bu kadar korkulacak bişi yok!evlenme teklifi etmiyosun, arkadaşlık teklif ediyosun!!

genede kendin bilirsin ben sadece yaşadıklarımdan çıkarttığım derslerden sana tiyo veriyorum o kadar....

dostum sen bu kızdan hoşlanmıyomusun?evet!ee ozaman dostluğu düşünmüceksin bu durumda!yani şimdilik!kıza açılmanın tam zamanı işte doğum günü!kızın doğum günü ile çıkmaya başladığınız gün aynı olur!kızlar böyle günlere çok önem verirler!+sen burada çok avantajlısın çünkü doğum gününe az kalmış!onun için manalı bişiler olması lazım!bana göre yüksük!kıza parfüm alıpta verirsen olmaz..bu kadar korkulacak bişi yok!evlenme teklifi etmiyosun, arkadaşlık teklif ediyosun!!

genede kendin bilirsin ben sadece yaşadıklarımdan çıkarttığım derslerden sana tiyo veriyorum o kadar....

saolasın arkadaşın çok ii niyetlisin, tabi bütün arkadaşlarımız öleler.... ben bunu iice düşünürüm....... valla aklımı okudun sitede konuyu açmadan önce parfüm almayı düşünüyordum

hoşlanıyorum bu arad ya sadece çok çekingenim ve bu ilk olacak..... o yüzden kararsısım

ne verdiğin değil nasıl verdiğin önemli ben bi ayıcık vermiştim kocaman bi kutu içine bir sürü cicek koydum 10 tane ufak karta seni seviyorum yazdım içine attım özel mektup zarflarının içine de seni eviyorum yazdım yine kutu içine attım sonra kutunun yüzünü güzel i defter süsü ile kapladım (yapıştırdım) sonra yan komşu cicekciye ******ürdüma raba süsler gibi süsledik (Tabi cicekleri o koydu ..) sonra manyaq bi sekilde kıza verdim SOK olmus :D hehhe ki ayrılalı 1 yıl oldu 2 seyi unutmaz bi ayrılırken ki yaptıgımı bi de bunu (ayrılırken mizah dergisi almıs onu okumus s. lemio imajını ole belleğine kazımıştım ki neyse 7.5 yıl cıkmıstık vay vay..)

---

yüzük kolye bunlar paranın satın alabileceği seyler daha 19.ki kız paranın satın aldıgı seylerden cok onu özel hissettirecek seylerden hoşlanır! İyi düşünülmüş iyi emek verilmiş bir sey olmalı misal bana kız arkadasım 19. dogum günümde sapka yaptırmıstı ikimizin başharflerinin oldugu sol tarfında tarhin oldugu halen kullandıgım bi sapka.. sevgililer gününde de ikimizin resminin oldugu bir puzzle yaptırmıstı.!

---

bu organizasyon yapanlarda havaifişek falan atanlar varya herneyse onlarda özel balonlar fln olyurob bir arkadas yapmıstı o da manyaq.

simdi kocaman bi kutu içine bir sürü balon koyuyorsun balonların içinde ucucu kaz var ve içlerinde kağıt var patlatıyorsun senis eviyorum yazıo patlatıyorsun bişi vs birinde dehediye var patlatıyor hediye düşüo

ya da ayı aldıysan ayıyı balona bağlarsın kaldırabilirse havaya tavanda durur gözlerini önüne getirsene manyaq olur.

Böyle güzel ve şık aynalar var onlardan al ve verirken de ki;

Sana ne hediye alacağımı günlerce düşündüm, forumlarda aradım, arkadaşlarımla konuştum ama sana layık bir hediye bulamadım. Taa ki geçen gün gözlerine uzun uzun bakana kadar...

Sana bu küçük hediyeyi aldım.

(açar ve içine bakar)

Sana senden değerli ne verebilirim ki?

-MuTLu SoN-

Sana ne hediye alacağımı günlerce düşündüm, forumlarda aradım, arkadaşlarımla konuştum ama sana layık bir hediye bulamadım. Taa ki geçen gün gözlerine uzun uzun bakana kadar...

(açar ve içine bakar)

-MuTLu SoN-

güzel teknik, bence hediyenin ne olduğundan çok düşünmen önemli bi de diyorum ki böyle giderse sen yakında bu kız ile ilgili herşeyi forumda sorucan :D

(açar ve içine bakar)

-MuTLu SoN-

Abi işte budur.!!! Lisedeyken bununla bir kızı mest etmiştim. 5 sene sürdü nişanlandık falan. Ama sonra olmadı....Neyse şimdi daha mutlu bir ilişkim var. Ve inşallah evliliğe doğru ilerliyoruz.

(açar ve içine bakar)

-MuTLu SoN-

aaaabicim nerden geldi aklına varmı boyle gün yüzüne cıkmamış fikirlerinn.?

yüzük kolye bunlar paranın satın alabileceği seyler daha 19.ki kız paranın satın aldıgı seylerden cok onu özel hissettirecek seylerden hoşlanır! İyi düşünülmüş iyi emek verilmiş bir sey olmalı misal bana kız arkadasım 19. dogum günümde sapka yaptırmıstı ikimizin başharflerinin oldugu sol tarfında tarhin oldugu halen kullandıgım bi sapka.. sevgililer gününde de ikimizin resminin oldugu bir puzzle yaptırmıstı.!

tamam iyi hoş anlatmışsın kardeşte yüksük felan çok pahalı bişi değilki!senin ayıya harcadığın para ile aynı!altın yüksük bu yaşta saten alınmaz!hem erkeği kasar hem kızı!çarşılarda ne güzel gümüş yüksükler var!

şapka yaptırmışta arkadaşın, bizimkisi daha ilişkiye başlayamadığı için onu yaptırması biraz zor :D şimdilik en azından :) puzzel desen oda aynı!ikisinin resmini koydu diyelim puzzel a!ne diye vericek kıza?

tamam buldum :)

sen utangaç değilmisin dostum cafer? evet :D

şimdi sen hediyeyi verirkende utanırsın, kızın yüzüne de bakamazsın :)

yaptır bi buket papatya, gül, lale (artık hoşuna ne gidiyosa) kurye ile kızın evine yolla!

bide kart koyarsın :) söyleyemediklerini yazarsın :) kız çiçekleri aldıktan sonra zaten teşekkür etmek için arar!aramazsaada senin aramanı bekler; kart ta yazanlardan dolayı :lol:

tamam iyi hoş anlatmışsın kardeşte yüksük felan çok pahalı bişi değilki!senin ayıya harcadığın para ile aynı!altın yüksük bu yaşta saten alınmaz!hem erkeği kasar hem kızı!çarşılarda ne güzel gümüş yüksükler var!

şapka yaptırmışta arkadaşın, bizimkisi daha ilişkiye başlayamadığı için onu yaptırması biraz zor :D şimdilik en azından :) puzzel desen oda aynı!ikisinin resmini koydu diyelim puzzel a!ne diye vericek kıza?

tamam buldum :)

sen utangaç değilmisin dostum cafer? evet :)

şimdi sen hediyeyi verirkende hoşlanırsın, kızın yüzüne de bakamazsın :)

yaptır bi buket papatya, gül, lale (artık hoşuna ne gidiyosa) kurye ile kızın evine yolla!

bide kart koyarsın :lol: söyleyemediklerini yazarsın :) kız çiçekleri aldıktan sonra zaten teşekkür etmek için arar!aramazsaada senin aramanı bekler; kart ta yazanlardan dolayı :)

evet utangaçım zaten ilk aldıgım hediyeyide kargo ile yollamıştım.........

ya bakalım artık sizlerin sayesinde olacak bu iş inşaalah :D:)

(açar ve içine bakar)

-MuTLu SoN-

aklıma yattı gibi bunu deneye bilirim ...... hakkatten dogru,

kızın duygularında bu kadar eminken nie biraz daha ona yakınlasmayı denemiosun cekingen olma bu kadar cesaretini gösterip artık bazı seyleri söyleyebilmen lazım yüzük işine gelince almak almamak sana kalmıs ki bende alma derim büyük adım olur onun yerine büyük bi hediye almak yerine gösterişli bi hareket yapman daha cok etkileyicidir mesela cicek alıp bi sapka takip o cicegi senin ******ürmen söyleyemiosan bi karta yazarsın ya da yazdırırsın. yakınındaki arkadaslarından neler hoslanır bunu ogrenebilirsin ya da sana coktan cıtlatmıs olabilir bi yerden gecerken aa negüzel t-shirt gibisinden :D baska bi alternatifte seni dewamlı hatırlayabilecegi yanından ayırmadıgı ya da dewamlı ihtiyacı oldugu bikaç seyden birini almalısın mesela bileklik,saat,ufak kısa canta ya da senin baskalarınn tavsiyesiyle aldıgın parfum neye merakı warsa tabii bunlar bi kaç alternatif

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...