Jump to content

Acronis True İmage 10 - MSI

Share

Recommended Posts

arkadaşlar acronisin msi dosyasıyla yükledindiğini farkettim ve çıkarttım diğer dosyayıda silmişim yanlışlıkla msi üzerinden kurdururuz bişi olmaz dedim ama birde baktım ki serial girdirmek gerekiyormuş msi de olsa /qn parametresinin yanında nasıl bir parametre kullanmalıyım ki serial girdirim örneğim neroda /SN=************* kullanıoduk resim:

edit = sorun çözüldü eğer sizde acronisin msi sini çıkartıp katılımsız kurulum yapmak isterseni komut dosyasına yazacaklarınız:

cmdow.exe @ /hid

start /wait acronis.msi PIDKEY=4LVM2-4G9XN-NGVWP-GUSDW-CU54D /norestart /qn

Edited by blackman12

• 2 hafta sonra ...

Acronis te BOOT CD'si yaparken

E0004000E: Failed to build the bootable media.

İCON3.PNG (0x4000E) Tag = 0xABD2DB6B5A02A56B

diye bir hata ile karşılaşıyorum ve cd yi yazamıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşım varsa yardım lütfen...

Şimdiden teşekkürler.

diye bir hata ile karşılaşıyorum ve cd yi yazamıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşım varsa yardım lütfen...

Şimdiden teşekkürler.

Windows dilini geçici olarak ingilizce yapın.(Ayarlar / Denetim Masası / Tarih, Saat, Dil ve Bölgesel Seçenekler / Bölge ve Dil Seçenekleri ) Bootable cd nizi oluşturun ve işlem bittikten sonra dili tekrar türkçe yapın.

Şimdiden teşekkürler.

Türkçe karakter kullanmışsın galiba büyük İ harfi yerine büyük I koyarsan (ICON3.PNG)dosya adına problem çözülecek sanırım.

Windows dilini geçici olarak ingilizce yapın.(Ayarlar / Denetim Masası / Tarih, Saat, Dil ve Bölgesel Seçenekler / Bölge ve Dil Seçenekleri ) Bootable cd nizi oluşturun ve işlem bittikten sonra dili tekrar türkçe yapın.

Evet haklısın... Ben bunu düşünemedim. Tabiki öyle. Program i harfini İ olarak görüyor. Teşekkürler dostum. Herkese teşekkür

• 3 ay sonra...

Arkadaşlar Kusura Bakmayın Upload Edemedim Ama En Azından Nasıl Yapılacağını Anlatayım

Konu: Acronis TrueImage 11.8072 Nasıl Katılımsız Yapılır?

Şimdi Exe dosyamızı universal extractor tarzı bir programla sağ tıklayıp çıkart diyoruz ve çıkan dosyalardan 136 mblık bir msi dosyası çıkıyor işte bu dosyayı alıp diğerlerini silebiliriz daha sonra bir bat dosyası oluşturup

cmdow.exe @ /hid
start /wait acronis.msi /qn /norestart PIDKEY=PN7WD-3H7E8-32DYS-6Q3CJ-U4FE8[/CODE]

komutlarını içine yazmak ve acronis.msi dosyasının yanında çalıştırmak yeterli...

• 2 ay sonra...

Windows dilini geçici olarak ingilizce yapın.(Ayarlar / Denetim Masası / Tarih, Saat, Dil ve Bölgesel Seçenekler / Bölge ve Dil Seçenekleri ) Bootable cd nizi oluşturun ve işlem bittikten sonra dili tekrar türkçe yapın. bunu YAPTIM OLDU TEŞEKÜRLER

• 3 years yıl...

arkadaşlar bu acronis programının içinde hazır yüklü imajlı olanı varmı. YAda şöyle diyeyim Xp den tutunda vistası ve Win7 serisinden hepsi içinde olan bir acronis varmı. TEmiz ve full driverlı. Eğer var ise ben forumu o kadar karıştırdım sanırım göremedim varsa bana bi topik yollayın da hemen indireyim çok acil lazım. Şimdiden teşekkürler...