Jump to content

Live Maili Eski Klâsik Görünümündeki Hâline Nasıl Getiririm ?

Recommended Posts

• 3 hafta sonra ...

Ne yazıkki şu lanet olası Live den kurtulamıyoruz artık, eskiden ilk cevap yazan arkadaşın belittiği gibi sol üstte bi ikon vardı onunla eski hotmail'e geri dönebiliyorduk, benim istediğim live 'in klasiği değil, hotmail in klasiği, umarım doğru link i bilen birileri vardır aramızda :)

• 4 hafta sonra ...

Ne yazıkki şu lanet olası Live den kurtulamıyoruz artık, eskiden ilk cevap yazan arkadaşın belittiği gibi sol üstte bi ikon vardı onunla eski hotmail'e geri dönebiliyorduk, benim istediğim live 'in klasiği değil, hotmail in klasiği, umarım doğru link i bilen birileri vardır aramızda :(

kardes ben sayfanın gırmedık yerını bırakmadım hatta mıcrosoft a mail bile attım ama yınede eskı halıne getıremedım kurtulamadım yanı live den galıba artık boyle kullanacagız ama yınede bılen warsa paylasırsa cok sevınırım

• 4 hafta sonra ...

ve bu arada şifre değiştirme kısımı aktif değil şifremizide değiştiremiyoruz 3 pc dede denedım lütfen bekleyınız dıyor javaya benzer bır gıf resmı var uzun sure bekletıyor ama nafıle şifre değişmiyor nerde o klasik hotmail menüsü

• 2 ay sonra...
ve bu arada şifre değiştirme kısımı aktif değil şifremizide değiştiremiyoruz 3 pc dede denedım lütfen bekleyınız dıyor javaya benzer bır gıf resmı var uzun sure bekletıyor ama nafıle şifre değişmiyor nerde o klasik hotmail menüsü

bende bulamadım bilen varsa lütfen yazsın şifreyi nasıl değiştiricez

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...