Jump to content

windows aniden kilitleniyor

FASAK

Recommended Posts

Hazırladığım xp mi kurduktan sonra 5 10 dk sonra bilgisayar kilitleniyor,başlat çubuğu ve bilgisayardaki simgelere tıklayamıyorum.görev yöneticisini açıp kapatıyorum yada bir işlemi iptal ediyorum tıkanma geçiyor,fakat internet explorer 7 de mousun tekerleği çalışmıyor ve herhangi bir dosyayı geri dönüşüm kutusuna sürekle bırak yapamıyorm.10*15 dk sonra herşey tekrar normale dönüyor.Gördüşüm sorunlar bunlar bilgi vermesi açısından bunları yazdım.

Gerçekten sinir bozucu.Yardımlarınızı bekliyorum...

şimdi yine oldu ctfmon.exe yi kapattım bu seferde kilitlenme gitti ama diğer sorunlar devam ediyor.açıklayıcı bilgi vermek isterdim ama neden olduğu hakkında hiçbir bilgim yok

katılımsız kuruluma yaptıklarımı söyliyim ama;

nr_güncelleme paketi 1.1.0

Nr_İnternet Explorer 7 1.0.4a

winrar,reshacker,k-lite codec pack,unlocker,vista drive,foxit reader,nero lite,wga addon,

nvidia ms 440 sürücüsü,sis7012 sürücüsü,motorola sm56 sürücüsü,surecom ethernet sürücüsü

kaldırdıklarım:Internet Bağlantı Sihirbazı

MSN Explorer

Netmeeting

Windows Anında Mesajlaşma [Messenger],Fare Işaretçileri,Movie Maker,Örnek Müzikler,;# Diller #,Dosya ve Ayar Aktarım Sihirbazı,El ile Kurulum ve Yükseltme,Güvenlik Merkezi,Tur,klavyeler,

Sistem Geri yükleme,Uzaktan Kayıt Defteri Kontrolü,Erişebilirlik Seçenekleri,Evrak Çantası,Internet Oyunları

editlediğim sistem dosyaları (cab yapıp i386 ya attıklarım):

shell32.dll,explorer.exe,luna.mss,luna.theme,mydocs,msimn.exe,winntbbu.dll,calc.exe,xp ses dosyaları

şunuda söyliyim farenin topu sadece ie7 pencerelerinde kaydırma yapamıyor.başka yerlerde normal çalışıyor.ama sürükle bırak olmuyor hiçbiryerde.

editlenmiş bir explorer.exe kullanıyorum fakat sadece simgelerini değiştirdim reshackerla.

hala sorunun kaynağı olan dosya hakkında hiçbir fikrim yok yokmu yardım edebilcek biri :(

Arkadaşım ben de böyle resourcre hacker ile explorer dosyasıyla oynama yaptım sorun verdi.İkonların dosya boyutları aynı olmasına rağmen sistem ya kilitleniyordu veya hiç açılmıyordu.Size benim kullandığım explorer i vereyim.Sistemini cd den çalışan bir xp ile açıp C/Windows içine atıp dosya değişimini onayla.Bu explorer Vista Mizer

in explorer dosyasıdır.Üzerinde hiç oynama yapmadım.Orjinal xp explorer değildir.

İndirme linki:http://rapidshare.com/files/53222494/explorer.rar

Umarım işini görür .Saygılarımla

• 2 years yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...