Jump to content

Bedava SMS ve Arama İnterwep

erdem802

Recommended Posts

Bedava SMS ve Arama İnterwep

İnter.web.tr programı ile ücretsiz sms gonderebiliyorsunuz. Fazla test etmedim ne kadar sınırlama oldugunu bilmiyorum. Fakat çalışıyor.

Dosyanın içinde indir ve kaydol butonları var.

Boyut: 4,89 mb

url=]

Please register to see this content.
[/url]

kardeşim sen şu sitene(zorlu blog) bedava sms diye yahoo widget yoluyla sms programı koyup,ücretsiz çalışmayan(fiyatlar 5usd den başlıyor) programla o kadar insanın ahını alan erdem 802(erdem yılmaz) değil misin?şu callwave ile?öyle bi niyetin varsa da her forumda bu tezgahı kuruyosan bence vazgeç..

kardeşim sen şu sitene(zorlu blog) bedava sms diye yahoo widget yoluyla sms programı koyup,ücretsiz çalışmayan(fiyatlar 5usd den başlıyor) programla o kadar insanın ahını alan erdem 802(erdem yılmaz) değil misin?şu callwave ile?öyle bi niyetin varsa da her forumda bu tezgahı kuruyosan bence vazgeç..

yok kardeş bu programı bende 2 aydır kullanıyorum ve gerçekten sağlam bişey benim ne konturumu çaldılar nede ew telefonum kabardı helal olsun olnlarada siz nasıl burda işinizi mükemmel yapıyosanız onlarda kendi alanlarında işlerini sağlam yapıyorlar sonuçta yiğidi öldür hakkını yeme;)

Kimsenin hakkı yendiği yok sonuç olarak sanal ortama bir hizmet sunuluyor ve karşılığında cep tel numaranız isteniyor ki bence çok özel bir istek. Bunun yerine madem hizmet verilecekti mesaja konu başlığı yazma zorunluluğu getirilebilirdi. Bir şikayet sistemi ile de site üzerinden rahatsız edici mesaj yollayan üyeler belirlenebilir ve banlanabilirdi. İnternet ortamına kişisel bilgiler verileirken bence birçok defa düşünülmeli arkadaşlar.

• 1 ay sonra...

Arkadaşlar gerçekten bu tür bedava sms muhabbetleri doğru mu? Karşılığında hiç bi şi beklemiolar mı? yani mesaj gidiyo onu biliyorum da telefon numaranı verdiğinde adam senden karşılığında bi şeyler alabilir mi Bu soruyu özellikle moderatör kardeşlerime soruyorum onlar daha tecrübelidirler bilirler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...