Jump to content

İnternet kesiliyor devamlı

FirariSevdam

Recommended Posts

spliter kullan.. hublarını kontrol et.. telefon hattında fax telefon varmı onları kontorl et

hubları yeni aldım spliter kullanıyom zaten telefondan bir kablo faxı bir birine bağlıyor. acaba ondanmı oluyor ama daha önceden de bağlı idi böyle bir sorun yok idi tşk..

sizi bilmiyorum da ben de de şöyle bir problem var. voltaj düşüyor ve anlık elektrik gitmesi modemi resetliyor.İnternet kesiliyor...

modem reset atmıyor internet var görünüyor ama internete girmiyor.. insanıda işin orası çıldırtıyor zaten tşk...

• 1 yıl yıl...

4440375 Tek bıldıgı modem arayuz ayarlarını yaptırmak baskada bısey bılmıyolar saten...

4440375 Tek bıldıgı modem arayuz ayarlarını yaptırmak baskada bısey bılmıyolar saten...

Benim evimde de aynı sorun oldu. Telekomun verdiği "Airties" modemi kullanıyordum, sinyal seviyesi full ve modemi gördüğü olduğu halde internet ağına belli aralıklarla uzun süreli bağlanamıyordu. Modemi bir süre kapatıp bekletiyor sonra yeniden açıyorum ve düzeliyordu.

Telekomun verdiği "Airties" monemler dandik. Ben internetten download yapıyorum. "Airties" modemler fazla yoğun çalışınca böyle kiltlemeler yapıyor. Sizin kullandığınız da "Airties" modem ise modemi değiştirin daha kaliteli bir modem kullanın derim.

arkadaşım henüz hangi trojanın buna nedn olduğunu öğrenemedim ancak ben virüs korum ile tarattıktan sonra fayda göremeyince trojan killer ile çareyi buldum istersen bir dene belki faydası olabilir.

Please register to see this content.

bu adreste var bunu deneyebilirsin. eğer işe yararsa sonu burada belirtki herkes yararlanabilsin.

kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...