Jump to content

izmirde oturanlar yada izmiri bilenler

orion

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar bu hafta izmire gidip ordan havaalanına gideceğim o yüzden Otogar ile Adnan Menderes Hava Alani arasi kaç km. ve havaalanına ulaşmam nekadar sürer? ortalama ne kadar taksi ücreti öderim? Bu ikisi arasinda baska ulasim araci var mi? Birde otogar izmirin hangi semtinde? bu bilgileri bilmem benim için çok iyi olacak ve çevremde bu bilgileri bilen tanıdığım biriside yok bilen arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim

Otogar altındağ semtinde hava alanına yaklaşık 25 km uzaklıkta tahmini söylüyorum ve belediye otobüsü yok

sadece havaşın otobüsleri gidiyo hava alanına karşıyakada olduğum için bilmiyorum otogardan havaş arabası varmı

ama karşıyaka konak gibi yerlerden var.Taksi parasıda yaklaşık 35 ytl civarı tutar heralde

Merhaba arkadaşım.

Otogardan hava alanına yarım saat 45 dakikaya gidersin. Otogarda indiğin katta Gümüldür Ürkmez minibüsleri vardır. Hava alanına kadar 3 ya da 4 ytl ye ******ürüyorlar. Daha doğrusu hava alanının yanıdan geçen otobandan geçiyorlar. Hava alanının hemen karşısında taksi durağı var. Minibüsten tam orada inersin. Hava alanına girmek için bir taksi tutarsın. Tahmini 5-6 ytl falan da taksiye ödersin. Ama sen bu minibüslere binerken hava alanına gideceğini söyle baştan. Onlar da sana yardımcı olur. Nerede inmen gerektiğini söylerler. En ucuz ve en az zamanını alan yöntem bu. Tavsiye ederim.

Dersen ki Havaş'la gitcem. o zaman önce en yakın olan büro olan Efes Oteli'ne gelmelisin. Oradan saatte bir servis var. (Sanırım sadece buçuklarda) Ama Efes Oteli'ne gitmen yarım saatten fazla zaman da alabilir. Bir diğer husus Havaş'a 10 ytl ödersin.

İlk söylediğim yöntemle daha hızlı ve ucuza gidebilirsin. Hem de şehir içine girip yabancılık çekmek zoruında kalmazsın.

Eğer Pazar günü hariç geleceksen ÖM at. Buraya geldiğinde de yardımcı olmaya çalışırım.

Otogardan efes oteline doğru giden bir servise bin! Efes oteli önünden havaş servisiyle havaalanına git! Böylece sadece 10 ytl harcamış olursun 20 ytl ye de kız arkadaşına hediye al :angry:

Bildiğim kadarıyla Pamukkale hariç diğer firmaların Efes Oteli'ne servisleri yok. Basmane'ye gidiyorlar ki Efes Oteli'yle arası da hayli var. :angry:

Merhaba arkadaşım.

Otogardan hava alanına yarım saat 45 dakikaya gidersin. Otogarda indiğin katta Gümüldür Ürkmez minibüsleri vardır. Hava alanına kadar 3 ya da 4 ytl ye ******ürüyorlar. Daha doğrusu hava alanının yanıdan geçen otobandan geçiyorlar. Hava alanının hemen karşısında taksi durağı var. Minibüsten tam orada inersin. Hava alanına girmek için bir taksi tutarsın. Tahmini 5-6 ytl falan da taksiye ödersin. Ama sen bu minibüslere binerken hava alanına gideceğini söyle baştan. Onlar da sana yardımcı olur. Nerede inmen gerektiğini söylerler. En ucuz ve en az zamanını alan yöntem bu. Tavsiye ederim.

Dersen ki Havaş'la gitcem. o zaman önce en yakın olan büro olan Efes Oteli'ne gelmelisin. Oradan saatte bir servis var. (Sanırım sadece buçuklarda) Ama Efes Oteli'ne gitmen yarım saatten fazla zaman da alabilir. Bir diğer husus Havaş'a 10 ytl ödersin.

İlk söylediğim yöntemle daha hızlı ve ucuza gidebilirsin. Hem de şehir içine girip yabancılık çekmek zoruında kalmazsın.

Eğer Pazar günü hariç geleceksen ÖM at. Buraya geldiğinde de yardımcı olmaya çalışırım.

Evet ilk tercihin baya iyi hiç aklıma gelmedi gümüldür arabası bende tavsiye ederim hemde diğerlerinden daha kolay

umarım yöneticiler kızmaz duyarlılığınız için çok teşekkür ederim sayenizde fazla para harcamıyacam inşallah.öğrenciyiz malum ve mehmet arkadaşım tahminin gerçekten çok iyi kızarkadaşımın yanına gidiyorum 20 ytl lik olmasada bir hediye alırım artık. uçak parası belimi büktü malatyaya indirimle 73 milyona gidiyorum.hepinize tekrar tekrar teşekkürler,kolay gelsin

umarım yöneticiler kızmaz duyarlılığınız için çok teşekkür ederim sayenizde fazla para harcamıyacam inşallah.öğrenciyiz malum ve mehmet arkadaşım tahminin gerçekten çok iyi kızarkadaşımın yanına gidiyorum 20 ytl lik olmasada bir hediye alırım artık. uçak parası belimi büktü malatyaya indirimle 73 milyona gidiyorum.hepinize tekrar tekrar teşekkürler,kolay gelsin

Gençlik işte..

İzmir e kadar gelmişsin gezmek içinde biraz para ayırabilseydin keşke...:angry:

Maltya2dan tanıdık istiyorsan onu da ayrlarız. Bir ayağım Malatya'da hala. :angry:

Maltya2dan tanıdık istiyorsan onu da ayrlarız. Bir ayağım Malatya'da hala. :angry:

:angry: çok saol 'AegeaN BluE' artık ordan sonrasını halledebilirim heralde valla biraz macera olacak sanırım.

bindik alamete gidecez bakalım.

ya kardeş niye kızalım yahu. hem gel bakalım İzmirimizi nasıl bulacaksın. aegean sen hem İZmir'e gel hem buluşalım deme. aşkolsun valla. küstüm işte :angry:

Gençlik işte..

İzmir e kadar gelmişsin gezmek içinde biraz para ayırabilseydin keşke...:angry:

Sen gel de o zaman gezeriz İzmir'i. Bak Kordonboyu, Kordelya seni bekliyo hep. :angry:

ya kardeş niye kızalım yahu. hem gel bakalım İzmirimizi nasıl bulacaksın. aegean sen hem İZmir'e gel hem buluşalım deme. aşkolsun valla. küstüm işte tongue.gif

Tamam Mavi. Sen ne zaman uygunsan. Arkadaşlardan gelmek isteyen var mı?

bende gecen sene gelmiştim kız arkadasım olmasa bile aradasımın yanına :D) aslen orduluyum trabzondan ucakla gelmiştm.bornova ya gidecektim.ucaktan indiğimde taksicilere sordum dolmus yok hiçbişekilde bulamazsınız demişlerdi.yanlıs hatırlamıyorsam 35 veya 45 ytl fiyat cekmişlerdi. o ara bi tane trafik polisi gördüm o beni taksiye bindirdi ineceğim yeri söyledi 10 ytl taksiye verdim 1.5 da dolmusa verdim gideceğim yere gittim..! taksicilere kesinlikle güvenme :angry: bu sene yine gelmeyi düşünüyorum inşallah tanışma imkanı buluruz arkadaslar..! :angry:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...