Jump to content

internetim çok yavaş

semih_1989

Recommended Posts

şimdi aradım,bir arıza nedeniyle kullanıcı bilgilerine girilemediği için hattımızla ilgili bilgileri vs göremiyorlarmış,adsl hız testi yapın dedi,bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olablir dediler hız testinde de 20-25 kb s download upload biraz daha yüksek çıktı, napiim şimdi ben modemi de dğiştirdim formatta attım adama anlatayım dedim konuşturmadı bile :) dedim birazda ben konuşsam ööle işte

şimdi aradım,bir arıza nedeniyle kullanıcı bilgilerine girilemediği için hattımızla ilgili bilgileri vs göremiyorlarmış,adsl hız testi yapın dedi,bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olablir dediler hız testinde de 20-25 kb s download upload biraz daha yüksek çıktı, napiim şimdi ben modemi de dğiştirdim formatta attım adama anlatayım dedim konuşturmadı bile :) dedim birazda ben konuşsam ööle işte

1-Sistemizde sürücü veya virus problemi olabilir.

2-Modeminizde uzun süre çalışınca bayılma oluyor olabilir genelde ucuz modemlerde oluyor.

3-Telefon hattınız kirli olabilir teller küflü yada elle bağlantı varsa genelde bu tür sorunlar olabiliyor.

4440375 aramak her zaman çözüm olmuyor atlatıyorlar kardeş ama yazılı dilekçe verirsen gelip bağlantıyı herşeyi kontrol ediyorlar.

bende 4 mbit kullanıyorum bende de aynı sorun var..Gündüz vakitleri 1 mbit in üzerine çıkamıyor..ama gece olunca hız 300 kbps yi vuruyor..sanırım birazda telekomun altyapı eksikliğinden kaynaklanıyor .Hızı birden 4 katına çıkardılar galiba bazı hesapları defterlerine uymadı kimbilir

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...