Jump to content

internete girmek

kayhanmed

Recommended Posts

Bilgi İşlem Abi Bu Her Türlü Yakalarlar. Ara Paydoslarda İnternet Cafeye Artık :)

Arkadaşım ne paydosu sehre 10 km uzaktayım bir fabrikadayım nasıl net cafe bulayım hem bizim yemek hane var dışarı cıkamıyoz bi cumadan cumaya

1 saat cıkıyoz onda da net yok buralarda...

Aslında benimde sorunum aynı sayılır bende şirket hattı kullanıyorum program video v.s. için torrent programı kullanıyorum torrent içinde port açmam gerekiyor .Modeme port açmak gibi bir şansıma yok bende acaba diyorum modemde kullanabileceğim açık port olup olmadığını öğrenmek için modemi tarata bileceğim program varmı? :)

Başka bir bilgisayarın tcp/ip ayarlarına bakınız. Ona göre kendi ayarlarınızı yapınız. Yinede macden engellendiyse imkan olanak yok giremezsiniz.

yok mac den falan engellemedii mac tan filan engelleseydi IP ayarlarını deyiştire geldigimde hepsini pasif kılmazlardı...mac le bi alakası yok mac ımı banlasalardı BİR SONRAKİ GÜN BİR ETHERNET KARTI ALIR 5 DK ÖNCE GELİR TAKARDIM :):):D:):)

:) sene 2001 işyerinde çalışırken oyun portlarını kapatmışlardı. bende ultima online hastalığı vardı Bultar lar savaştayken ben gece vardiyasında oluyordum. External fax modem ******ürdüm 146 dan sabaha kadar giriyordum :)

ki profesyonel bir ağı varsa active directory ile group policy yapmışlardır ip de değiştirsen giremezsin.

:) sene 2001 işyerinde çalışırken oyun portlarını kapatmışlardı. bende ultima online hastalığı vardı Bultar lar savaştayken ben gece vardiyasında oluyordum. External fax modem ******ürdüm 146 dan sabaha kadar giriyordum :)

ki profesyonel bir ağı varsa active directory ile group policy yapmışlardır ip de değiştirsen giremezsin.

yok bunların polisi molisi yok galiba bunlar amatör galiba...o kadar bişey i falan bildiklerini zaneetmiyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...