Jump to content

(tnc vista lite/xppro/2000/2003) Multiboot DVD yapmak istiyorum

Bay_RC

Recommended Posts

Merhaba herkese. Benim sorunum diğerlerinden biraz farklı. Ben Multi Boot DVD

yapmak istiyorum XP Pro Tr, XP Home Tr, Win 2000 ve Win 2003'ü aynı DVD'ye

entegre etmeyi başardım. Fakat ben bunların içine Vista'yı da entegre etmek istiyorum. Bana yardımcı olabilirseniz çoooook memnun olurum. Lütfen bilen arkadaşlar yazar ise iyi olur. Internet'te aradım xp,win2000,win2003,winme ve win98 için olanını(Multi boot DVD) yazıyor daha da fazla birşey yazmıyor. Yazanlarda ingilizce siteler pek bişey anlamıyorum. Yani kısacası sizden bu konuda yardımınızı bekliyorum. İlgilenen ilgilenmeyen herse teşekkür ediyorum. Hoşçakalın. İyi Ramazanlar diliyorum.

çok güzel soru sormuş cevap gelirse aydınlatıcı konu olacakta ondan :D

şöyle söylim sana xp kadar kolay bi olay vistayı eklemekte elişnde vista isosu veya vista dvdsi varsa isobusterla onun bootable disc bölümündeki img dosyasını alıp kaydet ve vista dosyalarını ezboot klasörü yanına at

not: bunları multiboot dvdni easybootla hazırladığını düşünerek söylüyorum

Merhaba herkese. Benim sorunum diğerlerinden biraz farklı. Ben Multi Boot DVD

yapmak istiyorum XP Pro Tr, XP Home Tr, Win 2000 ve Win 2003'ü aynı DVD'ye

entegre etmeyi başardım. Fakat ben bunların içine Vista'yı da entegre etmek istiyorum. Bana yardımcı olabilirseniz çoooook memnun olurum. Lütfen bilen arkadaşlar yazar ise iyi olur. Internet'te aradım xp,win2000,win2003,winme ve win98 için olanını(Multi boot DVD) yazıyor daha da fazla birşey yazmıyor. Yazanlarda ingilizce siteler pek bişey anlamıyorum. Yani kısacası sizden bu konuda yardımınızı bekliyorum. İlgilenen ilgilenmeyen herse teşekkür ediyorum. Hoşçakalın. İyi Ramazanlar diliyorum.

XP Pro Tr, XP Home Tr'yi nasıl aynı dvd içine koydun? Açıklayabilir misin?

XP Pro Tr, XP Home Tr'yi nasıl aynı dvd içine koydun? Açıklayabilir misin?

Internet'ten windows xp 9 in 1 diye bir işletim sistemi var onu indirdim. Ordaki inglizce pro ile inglizce home türkçeleriyle değiştirdim. Böyle yaptım. Tabi üzerinde bcscrpt.ini dosyasında ufak değişikliklerde yaptım. İndirirsen sende başarırsın. Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...