Jump to content

pc m de hıcbırsey acamıyorum

mr_architect

Recommended Posts

Arkadaslar, trojan hunter programı tarattım ben pc yı, bıcok sey buldu kendınce onları sıl dedım bende.

Tabı sıldıkten sonra, sımdıde pc de: ıe explorer, msn, kurulum, programlarım acılmıyor, Sebebı hıkmetı nedır ?

Ne yapmam gerekıyor?

not:c:/windows/system32/rundll

bulunamıyor dıyor...

Arkadaslar, trojan hunter programı tarattım ben pc yı, bıcok sey buldu kendınce onları sıl dedım bende.

Tabı sıldıkten sonra, sımdıde pc de: ıe explorer, msn, kurulum, programlarım acılmıyor, Sebebı hıkmetı nedır ?

Ne yapmam gerekıyor?

bulunamıyor dıyor...

Nod32 yada kaspersky dene belki virüs filan olabilir

Ne yapmam gerekıyor?

bulunamıyor dıyor...

bencede yeniden kur pc ni yada saat tarih ayarına bak istersen sistem geri yükleme ettinmi aceba belki bi faydası olur

Ne yapmam gerekıyor?

bulunamıyor dıyor...

Sevgili "mr_architect",

"Trojan Hunter" bilinen bir kötücül silici... Bulduklarına sil demeniz doğal...

Doğal olmayan, silme işleminden sonra IE gibi bazı uygulamaların çalışmaması...

XP'de "rundll" yoktur; "rundll32.exe" vardır...

Hata iletisinin tümünü -yazıldığı gibi- verirseniz, daha aydınlatıcı olur...

Hata iletisi, silinen bir kötücülün kalıntısından kaynaklanıyor...

* HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run'u vurgulayıp, sağda göreceğiniz -hata iletisinde verilen satırın aynısını- silin;

* Sistem CD'nizi sürücüye takın; Başlat>Çalıştır'a " sfc /scannow " yazıp "Tamam"a basarak, işlemin bitmesini bekleyin;

* MSN'i kaldırıp yeniden kurun.

Esenlikler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...