Jump to content

Anakart Tavsiye

ghostt

Recommended Posts

Amd x2 6000 işlemci aldım. Anakart konusunda biraz kararsızım bu işlemciye en uygun anakart sizce hangisi ilginize şimdiden teşekkürler.

bildiğim kadarı ile ( kullanmadım ama öğrendiğim yer bu işte uzman ) Amd işlemciler çok ısınıyormuş.intel işlemciler ise sabah aç akşam kapat.

neyse Amd işlemci almışsın sana MSI ana kart öneririm.

tabi yinede diğer arkadaşların fikirlerini öğrenmek bence daha iyi olur.

kolay gelsin

affınıza sığınarak gigabyte - msi -asus -abit gibi markalar dururken sorunları çok olan bir marka verdiğiniz biostar markasını almak bana pek makul gelmiyor verdiğin model numarasına göre diğer marka anakartlarda aynı modeli aşağı yukarı aynı fiyata satıyorlar..genede son karar senin bu benim şahsi görüşüm ve tecrübelerim.

bildiğim kadarı ile ( kullanmadım ama öğrendiğim yer bu işte uzman ) Amd işlemciler çok ısınıyormuş.intel işlemciler ise sabah aç akşam kapat.

Bu durum eskiden di. Artık alakasız bir konu.

Asus öneririm. Modele gelince biraz araştırırsanız istediğiniz özellikte bir kart bulabilirsiniz(onboard özellikleri vb. gibi).

Bu durum eskiden di. Artık alakasız bir konu.

Asus öneririm. Modele gelince biraz araştırırsanız istediğiniz özellikte bir kart bulabilirsiniz(onboard özellikleri vb. gibi).

evet amd işlemciler eskiden ısınıyordu ama artık öle bir derdi yok..sadece tek kötü yanı intel işlemcilere göre anakart olayının fazla çeşitli olmaması....ama anakart alacam diyorsan arkadasım bende ya asus yada gigabyte anakart al...diger markalara fazla yanaşma bence...AL MALIN İYİSİNİ ÇEKME KAYGISINI DİE BOSA DEMEMISLER:):):)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...