Jump to content

beyaz kurt efsanesi

ali kemal

Recommended Posts

arkadaslar gecenlerde bır televızyonda beyaz kurt adlı bır turk hack ın hayatından ve yaptıklarından bahsettıler. ve cok etıleyıcı buldum programın ısmı sanırım genc bakıstı hata yapmısta olabılırım...

ama bu gencler tsk dakı acıkları bıle bulup web yonetıcısıne haber vermısler...

sadece merak edıyorum bunlar bu kadar seyı nasıl bılıyolar yada bız nasıl bısıler ogrencez.. hackır olmak degıl mesele ama cok hosuma gıttı.. adamlar ne kadar bızım hakkımızda kotu bısı yazan sıte varsa cokertıyolar ....

aramızda da bolelerından oldgundan emınım ama yınede sormak ıstedım ...

tnc tr aılesınden bırı olarak bole bır web arkadasımz varmı ....

varsa calısmaları varmı bu konuda yanı bıze karsı kabul edılmıcek sekılde propaganda yapanlar sıtelerı cokerten .

bu arada arkadaslar yasaklanan site kacırılan askerlerımızın fotograflarını yayınladılar bır bakın sıze de tuhaf gelen bısıler yokmu resımlerde ....

saygılarımla.....

İyi Photoshop çalışmışlar..Ana resimleri nereden buldukları da merak konusu tabii ki.

ya bende bundan supelendım ....

resımler cok tuhaf ...

bır teslık var gıbı geldı.....

ya bıde klım almıyo ya

nasıl o kadar esır verebılırız...

aklım almıyo ya...

Sayılardan ziyade bir erimizin sözde resmini bacak kısmında aşağıdaki geçişlere dikkat edin, büyütüp bakıldığında kötü bir photoshop çalışması olduğu belli, kestikleri layere soldan bitaz gölge vererek işi halletmeye çalışmışlar fakat sağ tarafı unutmuşlar, ünlü bir Türk düşünürünün sözlü aklıma geldi şimdi "Boş İşler Bunlar Mayk "

aaaj9.png

Edit: Resimlere bakıldığında gerçek olmadıkları aşikar.

Bahsi geçen site provokasyon amaçlı kurulduğu ve mahkeme kararı ile kapatıldığından dolayı konu kilitlenmiştir.

Anlayışınız için Teşekkür Ederiz.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...