Jump to content

AMD O/B Ekran Kartlı Anakart

erkan1duk

Recommended Posts

Ustalarım;

Ben bayaa eskimiş bir sistem kullanıyorum. Celeron2000 512 ram fx5200 40 gb hdd vb. En sonunda bir yenileme yapayım diyorum. veya bir diğer deyişler kasa hariç(belki oda olabilir) hepsini değişeyim diyorum. Fakat bütçem kısıtlı.Aşağıdaki parçalar olabilir ama sizlerden de görüş ve öneri bekliyorum.

işlemci : AMD - ATHLON 64 X2 4200+ AM2

anakart alternatif 1 : ASUS - M2A-VM

anakart alternatif 2 : MSI - K9AGM3-FIH

anakart alternatif 2 : Biostar TA690G

hdd : SEAGATE - 250 GB SATA2 16 MB NCQ

ram : Verbatin 1GB 800 MHZ DDR2 X 2

Özellikle anakart ile ilgili görüş ve önerileriniz benim için çok önemli ve yol gösterici olacaktır. Benim belirttiklerim haricinde de önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Ustalarım;

Ben bayaa eskimiş bir sistem kullanıyorum. Celeron2000 512 ram fx5200 40 gb hdd vb. En sonunda bir yenileme yapayım diyorum. veya bir diğer deyişler kasa hariç(belki oda olabilir) hepsini değişeyim diyorum. Fakat bütçem kısıtlı.Aşağıdaki parçalar olabilir ama sizlerden de görüş ve öneri bekliyorum.

işlemci : AMD - ATHLON 64 X2 4200+ AM2

anakart alternatif 1 : ASUS - M2A-VM

anakart alternatif 2 : MSI - K9AGM3-FIH

anakart alternatif 2 : Biostar TA690G

hdd : SEAGATE - 250 GB SATA2 16 MB NCQ

ram : Verbatin 1GB 800 MHZ DDR2 X 2

Özellikle anakart ile ilgili görüş ve önerileriniz benim için çok önemli ve yol gösterici olacaktır. Benim belirttiklerim haricinde de önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

ben ASUS M2A-VM kullanıyorum. Bios güncellemeside yaptım. Yapmadan önce ekran kartı 256 mb maksimun ken şu an 1024 mb a kadar çıkartılabiliyor. Overlocta yapabiliyorum biostan işlemcim Amd 3200+ normalde 2.0 ghz de25-27 arası sıcaklıkta 2.2 Ghz yaptım 30-32 derecede verimli çalışıyor. Vista ile tam uyumlu 32 ve 64 bit calıştrdım problemim yok.

2 x 1024 667 mhz ram var

250 gb sata2 hdd samsung

sata dvd writer samsung

skystar 2 tv kartı

problemsiz kullanıyorum

AMD işlemcilere EPOX board deneyebilirsiniz. x2 4200( 200*11 den 250*11 e cıktım.) ile o kadar oc için zorlamama ragmen hiç bir sorun vermedi :rolleyes: Tabi bendeki 939 pin bir işlemci ve boardumda epox 9npaj sli Epox u da cekinmeden alabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...