Jump to content

Smart İnstall Maker Ile Katılımsız Kurulum

blackman12
 Share

Recommended Posts

• Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smart Install Maker 5.0.3

Arkadaşlar bu programla diyelimki D: diski içine bir klasör oluşturmamız gerekli bunu yapabilme olanağımız varmı nasıl yaparız acaba?...

Evet var arkadaşım mesela resimdeki gibi D diski içine EngHelp.chm dosyasını atacağız.İşte resimdeki ayarı kendince uyarlarsın artık.

sshot1aj.jpg

Şimdi Örnek: benim yapmak istediğim şu diyelim winsnap resim programı var elimizde!... bu program ile aldığımız ekran görüntülerinin kaydedileceği yer "D" diski içinde "Alınan görüntüler" adlı klasör olacak bunu yapmak istiyorum...

Programın linki hala sağlam ama yeni sürümlerini de siteden bulabilirsiniz zaten.Fatih senin sorununda smart install maker la alakalı değil, programın ayarları regedit ya da ini dosyasında tutuluyor olmalı ilgili ayarı bu yolla değiştirebilirsin.

Programın linki hala sağlam ama yeni sürümlerini de siteden bulabilirsiniz zaten.Fatih senin sorununda smart install maker la alakalı değil, programın ayarları regedit ya da ini dosyasında tutuluyor olmalı ilgili ayarı bu yolla değiştirebilirsin.

Onu biliyorum özür dilerim diğer mesajda yazmayı unutmuşum! tamam o ayar zaten reg kaydında var burası ok yapmak istediğim bunun haricinde daha sonra programı kurmak istediğim zaman "D" diskinin içerisinde program kurulduğu zaman o klasöründe oluşturulmasını sağlamak..

Edited by fatih7998

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar,misafirlikte yazdığım için konunun tamamını okuyamadım. Ama benim yapmak istediğim şey,katılımsız kurulum. Smart Install Maker en güzeli bence. Normal kurulum hazırlayabilirim ama serial veya crack isteyen programları direk full olarak kurmak istiyorum. Yani çift tıklama ile full sürüm program kurmak istiyorum. Benim de emeğimin olmasını istiyorum. Lütfen yardımcı olun. Eğer önceden konuşulduysa affola... Şimdiden teşekkür ederim...

[codebox]Normal kurulum hazırlayabilirim ama serial veya crack isteyen programları direk full olarak kurmak istiyorum.[/codebox]

Serial, crack vb. işlemler gerektiren durumlarda katılımsız yapan arkadaşlar repackager yada benzeri bir sistem görüntü alma programı ile bu işlemleri halledebiliyorlar.

Sitede repackager ve benzerleri için anlatımlar mevcut.

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

s.a ben bir şey sorucam

ben şimdi bir programı katılımsız yaptım crackli ama şöyle yaptım

öncelikle programı yükledim

sonra lisansı girdim programı full yaptım

sonra smart install marker ile programı katılımsız yaptım

dosyaları c program filestaki dosyaları aldım

programı siliyorum yüklüyorum crackli yükleniyor.

başka pcdede crackli yükleniyor

sizce bu yöntem doğrumu yani sadece c deki dosyaları almak yeterlimi

Regedite yazılan kayıtlar sizin için önemli değilse, ve program program files dizini dışında başka bir yere dosya atmıyorsa doğru ve olması gereken yöntem zaten budur.(Bu durum programın gelişmişliğiyle ilgili bi durum.) Ama bazen reg kayıtları ve program files dışına atılan dosyalar önemli olabiliyor.Mesela bazı programlar seriallerini regeditte saklıyor. Bu durumlarda programı yüklerken ve crackini yaparken bir izleme programıyla kurulumu izlerseniz daha doğru bi yöntem olur.