Jump to content

Realtek Driver

babyface

Recommended Posts

format attıktan sonra driveri yüklediğim halde makinadan ses alamıyorum,denetim masasındaki ses özelliklerinde ise

tüm menüler pasif durumda,çalma aygıtı yok diyor.tek bildiğim ilk formattan sonra yanlış driver yüklemem

sonra orjinal cdden yüklememe rağmen yüklüyo sürücüleri,ama yeniden başlattığımda ise başladığım noktaya geri

dönüyorum...ses yok :(

((( not: ana kartın markası nedir bilmiyorum,çünki üzerinde pek yazı filan yok )))

format attıktan sonra driveri yüklediğim halde makinadan ses alamıyorum,denetim masasındaki ses özelliklerinde ise

tüm menüler pasif durumda,çalma aygıtı yok diyor.tek bildiğim ilk formattan sonra yanlış driver yüklemem

sonra orjinal cdden yüklememe rağmen yüklüyo sürücüleri,ama yeniden başlattığımda ise başladığım noktaya geri

((( not: ana kartın markası nedir bilmiyorum,çünki üzerinde pek yazı filan yok )))

sayın babyface öncelikle yapacağın şey program ekle kaldırdan eski sürücünü kaldırmak.eğer kaldıramıyorsan güvenli kipte kaldırmayı dene.sonra orjinal cd yi tak bilgisayarıma sağ tıkla özellikler dediğin zaman donanım sekmesine gel.bu kısımda aygıt yöneticisi seçeneğine tıkla orada bak bakalım sarı renkte soru işareti gibi bişyler varmı.eğer varsa oradan mausla çift tıkla ve sürücüyü yeniden yükle.eğer soru işareti yoksa ses simgesine gel bak bakalım bilgisayarın tanıyormu ses aygıtlarını.eğer tanıyorsa ozaman şu müziği dinlediğin alete bak bakalım orada sorun olabilir.kolay gelsin

Donanımın hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmak istersen forumda var everest programını dene hem onunla ses için güncel sürücünüde indirip kurabilirsin

ya babyface bi git allah aşkına adamı deli etme :( adamı uludağ ünide okuyup otomasyon bitir sonra gel burda ses çıkmıyor de :) yok çözüm felan sna :) bu arada senn modemin kablosu hala bizde :(

koptum ya

ama belki arkadas igh definaction adlı driverı yuklemis olabilir

ya babyface bi git allah aşkına adamı deli etme :) adamı uludağ ünide okuyup otomasyon bitir sonra gel burda ses çıkmıyor de :) yok çözüm felan sna :) bu arada senn modemin kablosu hala bizde :(

yav çözdüm zaten,biostaymış sorun...sen rahat ol ibojum...

ha bide 2 saat uykuyla insan biraz affalıyo tabi ama biostan bi kaç ayarla olay çözülmüştür.

bu arada hem kabloyu hemde sendeki oyunları almaya gelcem(bekle beni). :):(:)

dönüyorum...ses yok :D

şimdi aynı sorun bendede oldu. herşeyi denedim ama nafile. benm anakartım msi k9n neo, ses kartımda creatice blast er sound.

windowsun verdiği hata ise bu

Please register to see this content.

CIKIŞ AYARLARINI YAP

BU ARALAR NEDENSE BU ARIZAYI DEĞİŞİK YERLERDE GÖRDÜM

VE SES KART DRİVE İLE YÜKLENEN PROGRAMIN İÇİNDE YANİ KULAKLIK 2 HOPARLOR VEYA 5+1 GİBİ AYARLARIN OLDUĞU YERDEKİ AYARLARLA OYNA DÜZELİR BU GÜN 2 ADET DEDİĞİN MARKA SES SORUNUNU BU ŞEKİLDE DÜZELTTİM

• Administrator

şimdi aynı sorun bendede oldu. herşeyi denedim ama nafile. benm anakartım msi k9n neo, ses kartımda creatice blast er sound.

windowsun verdiği hata ise bu

Please register to see this content.

Microsoftun bir updatesi var. Onu yüklemen gerek. KB888111 olması gerek ismi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...