Jump to content

Smart Movie 3.41 3rd Key Generator

muselmansuffe

Recommended Posts

Sorunuza tam cevap değil ama arkadaşım 3.40 versiyonu var.Hem de Türkçe.Arada çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum.Çünkü ben de bu programın takipçisiyim.Sitede taşınabilir olarak da koydum.Hatta yanılmıyorsam telefon için olan oynatıcısını da koydum.Neyse eğer dedğiniz şekilde de bulursam haber ederim size .Saygılarımla

sana full bulabileceğin bir download linki vereceğim site tamamen series60v3 üzerine kurulu yani 3. jenerasyon denilen Nokia 3250, 5500, E50, E60, E61, E70, N71, N73, N80, N91, N92, N93 vs. telefonlar üzerine yabancı bir site içerisinde bir sürü tema oyun ve program var ve herşey ilaçlı herşey full geliyo tamamen güvenilir çok uzun süredir kullanıyorum

şu sitenin adresi(başka gereken şeyler içinde kullanabilirsiniz):

www.series60v3.com[/CODE]

şuda aradığın programın donload linki:

[CODE]http://www.series60v3.com/plugins/p13_download_manager/getfile.php?[/CODE]

program direk download koruması var sanırım şurdan girersen:

[CODE]http://www.series60v3.com/index.php?categoryid=8&p13_sectionid=2&p13_fileid=1337[/CODE]

direk aradığın program sana sadece download now a tıklamak kalıyo

aynı sitede converterıda var istersen aramanı tavsiye ederim

herhangi bi problem olursa yardım etmeye çalışırım

arkadaşlar bu smart movie 3.41 yani son sürümü şimdi bunu crack lemek için yani full yapmak için önce verdiğim rar dosyasını açın içinde s.movie 3.40 ve 3.41 var bunları telimize atıyoruz sonra 3.40 ı yüklüyoruz proyu açıp register yerine ( 0 ) yazıp full yapıyoruz sonra prodan çıkıp bu pronun üzerine s.movie 3.41 i yüklüyoruz (not bilmeyenler için) yüklerken 3.40 3.41 ile değişsinmi diyecek evet deyip yüklemeyi tamamlıyoruz sonra pronun ayarlarında language den türkçeyi seçip programı full olarak kullanıyoruz saygılar en kısa zamanda yeni prolarla karşınıza çıkmak üzere hoşçakalın

PC converter için se pc converter i yükle siz veereceği 5 haneli kod var.Bu kodu3.41 i telefona yükledikten sonra telefondaki smart movie ye yazınız.ve size vereceği 5 haneli kodu pc converter e yazın

.Bizzat denemiştir.Kolay gelsin saygılarımla

İndirme Adresi:http://rapidshare.com/files/66096570/SM341.rar

Not:Pc converter programı doğrudan sitesinden indirilmiştir.ve 3.40 versiyonu var.Telefon için ise 3.41 versiyonu var.

arkadaşlar bu smart movie 3.41 yani son sürümü şimdi bunu crack lemek için yani full yapmak için önce verdiğim rar dosyasını açın içinde s.movie 3.40 ve 3.41 var bunları telimize atıyoruz sonra 3.40 ı yüklüyoruz proyu açıp register yerine ( 0 ) yazıp full yapıyoruz sonra prodan çıkıp bu pronun üzerine s.movie 3.41 i yüklüyoruz (not bilmeyenler için) yüklerken 3.40 3.41 ile değişsinmi diyecek evet deyip yüklemeyi tamamlıyoruz sonra pronun ayarlarında language den türkçeyi seçip programı full olarak kullanıyoruz saygılar en kısa zamanda yeni prolarla karşınıza çıkmak üzere hoşçakalın

PC converter için se pc converter i yükle siz veereceği 5 haneli kod var.Bu kodu3.41 i telefona yükledikten sonra telefondaki smart movie ye yazınız.ve size vereceği 5 haneli kodu pc converter e yazın

.Bizzat denemiştir.Kolay gelsin saygılarımla

İndirme Adresi:http://rapidshare.com/files/66096570/SM341.rar

Not:Pc converter programı doğrudan sitesinden indirilmiştir.ve 3.40 versiyonu var.Telefon için ise 3.41 versiyonu var.

dostum senin bu dediğini nerden baksan 10 kere yapmışımdır!hiçbirisi tutmuyor!daha telefona atınca programı bile açmıyor telefon!

Nokia N73

dostum senin bu dediğini nerden baksan 10 kere yapmışımdır!hiçbirisi tutmuyor!daha telefona atınca programı bile açmıyor telefon!

Nokia N73

Bu program N73 için değilki arkadaşım S60 tipi telefonlar içindir.O yüzden program açılmıyor.Bende 6630 ve 6600

var.İkisinde de kullanıyorum.Hatta programı vermezden evvel deneme yaptım ve çalıştırdım.Google den bir arama yaptır arkadaşım.Olmasa kesinlikle sitede vermem.Yanlışlıkla verdiysem site yöneticilerine silinmesi için mesaj yollarım.Saygılarımla

Nokia N73

evet indirdim denedim arkadaşınki s60 serisi için yukardaki mesajımda yazdığım telefon modelleri için verdiğim siteden indirip deneyim n73 de buna dahil kolay gelsin

sana full bulabileceğin bir download linki vereceğim site tamamen series60v3 üzerine kurulu yani 3. jenerasyon denilen Nokia 3250, 5500, E50, E60, E61, E70, N71, N73, N80, N91, N92, N93 vs. telefonlar üzerine yabancı bir site içerisinde bir sürü tema oyun ve program var ve herşey ilaçlı herşey full geliyo tamamen güvenilir çok uzun süredir kullanıyorum

şu sitenin adresi(başka gereken şeyler içinde kullanabilirsiniz):

www.series60v3.com[/CODE]

Arkadaşlar..

Allah Razı Olsun Emekleriniz İçin..

Çok Sağolun.. :)

[color=#009900]@kelbresqe[/color] Kardeşim, Bizim Telefon [color=#CC0000]N73[/color].. Bu Programı Yüklemeye Çalıştık..

[color=#3333FF]Süresi Geçmiş Sertifika[/color] Diyor?[/center]

şuda aradığın programın donload linki:

[CODE]http://www.series60v3.com/plugins/p13_download_manager/getfile.php?[/CODE]

program direk download koruması var sanırım şurdan girersen:

[CODE]http://www.series60v3.com/index.php?categoryid=8&p13_sectionid=2&p13_fileid=1337[/CODE]

direk aradığın program sana sadece download now a tıklamak kalıyo

aynı sitede converterıda var istersen aramanı tavsiye ederim

herhangi bi problem olursa yardım etmeye çalışırım

Arkadaşlar..

Allah Razı Olsun Emekleriniz İçin..

Çok Sağolun.. :)

@kelbresqe Kardeşim, Bizim Telefon N73.. Bu Programı Yüklemeye Çalıştık..

Süresi Geçmiş Sertifika Diyor?</div>

süresi geçmiş serifika çözümü:

telefonun tarihini 1-2 ay gerekirse 1 yıl geri al yükle sonra normale çevir sorun kalmıyor benimde başıma bazı programlarda geliyor

süresi geçmiş serifika çözümü:

telefonun tarihini 1-2 ay gerekirse 1 yıl geri al yükle sonra normale çevir sorun kalmıyor benimde başıma bazı programlarda geliyor

Çok Sağolun.. @bright Kardeşim Sen De Sağol..

Programı Vesilenizle Kurdum..

Şimdi Buna Videoyu Nasıl Atacağız..

Çevirici Denen Yeer Girdiğimde Bir Numara Veriyor..

Ne İşe Yarıyor..

Çözemedim..#

muselmansuffe arkadaşım videoyu hafıza kartını card reader ile bilgisayar a bağla ve içine kopyala ve hafıza kartını telefona tak.sonra programı aç ve tarama yaptır.videonu bulacaktır.

şimdi bu program iki bölümdür.1.program pc converter bilgisayar yüklenir.Diyelim ki yüklediniz.Yükledikten sonra o size bir şifre verir(5 haneli).Telefondaki smart movie yi aç.Çevirici kısmına gel ve pc convetre in verdiği o beş haneli numarayı gir ve okeyle sana yine 5 haneli unlock kode verecek işte bunu pc converter e

yaz.tam sürüm kulllan.Bunu yapmadığınız taktirde 5 daikada birçevirdiğiniz filmin üst ekranında "Demo" belirir.Unutmadan sesi 200 e getir.normalde 150 de durur.çeviriden önce pc converter de telefonunu seçmeyi unutmayınız.Saygılarımla

muselmansuffe arkadaşım videoyu hafıza kartını card reader ile bilgisayar a bağla ve içine kopyala ve hafıza kartını telefona tak.sonra programı aç ve tarama yaptır.videonu bulacaktır.

şimdi bu program iki bölümdür.1.program pc converter bilgisayar yüklenir.Diyelim ki yüklediniz.Yükledikten sonra o size bir şifre verir(5 haneli).Telefondaki smart movie yi aç.Çevirici kısmına gel ve pc convetre in verdiği o beş haneli numarayı gir ve okeyle sana yine 5 haneli unlock kode verecek işte bunu pc converter e

yaz.tam sürüm kulllan.Bunu yapmadığınız taktirde 5 daikada birçevirdiğiniz filmin üst ekranında "Demo" belirir.Unutmadan sesi 200 e getir.normalde 150 de durur.çeviriden önce pc converter de telefonunu seçmeyi unutmayınız.Saygılarımla

arkadaşımın söylediği gibi dostum ama benden sana tavsiye sol altdan telefonunu seçtikten sonra ayarlarla pek oynama çünki o telefonun için en uygun ayarları uygular ve her ayar her telefona uymaz mesela benim telefon için yaptığı ayarları ses seviyesinin yüksek çıkmasından dolayı arkadaşımın farklı modeldeki telefonuna uyguladığımızda ses kalitesini bozmuştu

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...