Jump to content

Bu virüsleri silsem bilgisayar zarar görür mü?

botett

Recommended Posts

baba sen ne yapmıssın perişan olmus gırmedık yer kalmamıs trojan downloader worm çeşit yapmıssın

daha o sistem gitti

en iyisi

Ya arkadaşım haklısın ama nee yaparsın bilgisayar okulun ben görünce bu hali - hocam hiç uğraşmayalım bir format çekeriz hallolur dedim, ama şimdi kalsın dediler, silelim dediler. Ben de bildiklerimi sildim sisteme bulaşmış olanlara karışmadım sonra işletim sistemi büyük hasar görür açılmaz falan...

Ya arkadaşlar maşallah ları bıraksak. :) başım döndü zaten, bu pc adam olmaz heralde değil mi? Format lazım...

arkadaş adı üstünde trojan worm virüs bunlar pc için tehlikeli yazılımlar.evet belki iyi görünen bir programın çalışması için gereken dosyalar olabilir ama bence silinmesi gereken dosyalardır.bende simka çeviri 2.0 vardı belli bir süre kullandım sonra bir ara baktımki kaspersky trojan virüsü bulmuştrojanı silince programda çalışmadı.evet benim için işe yarayan bir programdı ama adı üstünde trojan.

format atmayı göze almışsan o dosyalarıda silmeyi gözü kapalı yapman lazım.kolay gelsin

arkadaş adı üstünde trojan worm virüs bunlar pc için tehlikeli yazılımlar.evet belki iyi görünen bir programın çalışması için gereken dosyalar olabilir ama bence silinmesi gereken dosyalardır.bende simka çeviri 2.0 vardı belli bir süre kullandım sonra bir ara baktımki kaspersky trojan virüsü bulmuştrojanı silince programda çalışmadı.evet benim için işe yarayan bir programdı ama adı üstünde trojan.

format atmayı göze almışsan o dosyalarıda silmeyi gözü kapalı yapman lazım.kolay gelsin

aslında formatta çözüm olmaya bilir mesela trojen kendini d sürücüsüne attıysa sen format atsanda o yine gelip aktifleşebilir bende sen bilgisayarı değiştir :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...