Jump to content

msn de kayıtlı şifreyi nasıl bulurum

Recommended Posts

• 1 yıl yıl...

Arkadaşlar aynı konu şu an benimde başımda kendi bilgisayarımdaki girdiğim msn şifremi şu an

doğru giremiyorum messenpas adlı proğrama bakdım ama formda bulamadım google de yorumlar

çok değişik tavsiye ede bileceğiniz bir proğram varsa çok acil lazım arkadaşlar teşekkürler

Arkadaşlar aynı konu şu an benimde başımda kendi bilgisayarımdaki girdiğim msn şifremi şu an

doğru giremiyorum messenpas adlı proğrama bakdım ama formda bulamadım google de yorumlar

çok değişik tavsiye ede bileceğiniz bir proğram varsa çok acil lazım arkadaşlar teşekkürler

yorumlar çok değişik derken?bu programla girdiğin şifreleri öğrenebilirsin ama eskiden beni hatırla veya parolayı hatırlayı işaretlediysen verim alabiliyorsun programıda

http://www.nirsoft.net/utils/mspass.zip[/CODE]

orjinal sitesinden indirebilirsin bu şekli en güvenlisi..

bu arada programın adı messenpass'dır diğer iletilerde yanlış yazılmış..

exitly kardeş

kurdum ama bg. olan msn lerin adreslerini verdi.Yani onlar zaten var önemli olan onların şifresi

o kısım boş kalıyor.Beni hatırla olanlar var evet ama şifre kısmı boş.

yardımların için tşk.ler

Arkadaşlar konu geç saatlerde açıldığı için göremeyen arkadaşların yardımlarını alabilmek için tekrar yazıyorum.

Kendi blg.daki msn adresimin şifresini doğru giremiyorum.Önemli adrreslerde vardı.Messenpass parolamı anımsa

seçeneği işaretli olmadığı için bu proğram işe yaramıyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...