Jump to content

Tnctr nin nesini sevdiniz,nesini sevmediniz ?

YAGMURADAM

Recommended Posts

encok site yöneticilerinden kim olursa olsun herhangi bir konuda özel mesaj bile atsam cevapsız kalmayacağını biliyorum nasılmı sk8er_boi ile zamanında benim anlamatıgım bir olay olmuştu sonra sorularımı ve sk8er_boi nin verdiği cevapları okudugumda amma saçma sorular sormuşum dedim kendi kendime :D kısaca sinirli tavriyla bircok kişiyi yıldırmış olan sk8er_boi böyleyse diğer arkadaşlar kaymaktır bence :closedeyes:

sevmediğim yanı ise bazen arama yaptıgımda aradıgıma zor ulaşmam bir yöntemin bircok ceşidi olabiliyor bazen

Yumuşak tavırlı Forum yöneticileri hiç bir zaman kâle alınmaz.

Sk8er_boi nin de kimseye haksız bişey yaptığını sanmıyorum.

Tnc'ye ilk Meşur Portable programları için gelmiştim.

Hiç de sevmedim siteyi ilk başta. Belki de ben alışkın değildim bu kadar sıkı yönetime.

Ama zamanla çok güzel bir site olduğunu anladım.

haksızlık yapmadığını bende biliyorum haksızlık yaptı demiyorum ki birazcık sert tavır alıyo okadar. :closedeyes:

bende ilk üye olduğumda çok sert bulmuştum.. ama şimdi foruma yeni üye olup daha ilk mesajında yeni konu açıp

"çooooooook acil yardım""yardım etcek kimse yokmuuuuuuuuuuu" yazan tiplere ben bile uyuz oluyorum...

sanki buradaki insanlar mecbur buna...bari bi arama yap sonra sor :D

(bu arada henüz benim hiçbir mesajımı silmemiştir kendisi...)

bende aynısından :D:D

Guzel bir konu..

Bizlere hatalarimizi eksiklerimizi gostermede yardimci olacaktir..

Bunun icin kendi sahsim adina ayrica tsk ederim..

Genelde herkes memnun gibi, memnun olmayanlarda tavirlarin biraz sert olmasindan sikayetci ama bir duzen kuruldu ve bu cok kolay olmadi..

Ekipte art niyetli hic bir insan yok buna inanin..

Tum ekip arkadaslarimizin amaci forumu daha yukari tasimak ve insanlara yardimci olmak..

Ama fazla taviz ve gereginden fazla hosgoru durumu lackaliga donusturuyor: Bu nedenle bu tavir hep olacak. Bence ne mutluki hatalari denetleyen kontrol eden insanlar var ve bu insnalar sizlere yardimci oluyor..

Elbette hatalar oluyor ve haksizlik yapildigini dusundugunuz zamanlarda olmustur..

Ama emin olun kotu niyet asla yoktur..

Belki baska sikayetleri olanlarda vardir ve tepki almaktan korkup susmak en mantiklisi diye dusunende varsa yazsin burada.. Yeterki yazanda iyi niyet olsun..

Bir kac ay sonra neler olacak herkes gorecek :closedeyes:

sevilmeyecek adam sevilmeyecek içerik yok ki :closedeyes: herkez paylaşım için birbiryle yarışıyor. kadro sağlam paylaşımda kimse kimseden bilgi esirgemiyor.özellikle Sk8er-boi çok güzel bir insan bana çok yardımları oldu bilgisini esirgemedi sizler gibi ve onun sayesinde sanırım bu forum sitesi ayakta.her arkadaşıma bu siteyi tavsiye ediyorum şunu arıyom diyenlere diyorum tnctr de kesin vardır diye.işlerimin yoğunluğu nedeniyle pek fazla paylaşım yapamıyorum.özellikle başımda 23 tane baş belası :D makina varken.Ama yakında çok güzel arşivleri inşallah diyeyim sizlerle paylaşıcağım. TNCTR gerçekten şımartılmayı hakeden bir site :D

Forumu seviyorum ki, yöneticiler + moderatörler çok sağlam insanlar. Daha sonra muselmansuffe ve doruk101 gibi iki kankim var. Daha ne isterim :D Sevmediğim yönleri ise doruk101'in portable programları :closedeyes: Bi benim bilgisayara göre yapamadı gitti :D:D

merak ettim nedenki ?

aç portable bölümünü, herkes sorunsuz çalıştı mesajlarını yazarken( sadece burada değil, en az 5-6 sitede daha paylaşıyorum, programları 800-1000 kişi indiriyor ve sadece @sensiz hata mesajı alıyor ), @sensiz hata veriyor diyor.

aç portable bölümünü, herkes sorunsuz çalıştı mesajlarını yazarken( sadece burada değil, en az 5-6 sitede daha paylaşıyorum, programları 800-1000 kişi indiriyor ve sadece @sensiz hata mesajı alıyor ), @sensiz hata veriyor diyor.

:closedeyes::D:D en iyisi @sensiz bilgisayarını değiştir arkadaşım yada birisi senin yerine başka birini getirsin yaw

• Administrator

Yağcılarda inecek var! :D Sk8er boi sana hayranım! çok kuulsun! Kafamda bile canlandırdım senin o muhteşem yüzünü :) yani sk8er diyince aklıma marlon brando, robert redford ve rita hayworth :closedeyes: geliyo! Gol yemem, sk8er_boi! Tabiki yerim puhaahahast :D

:D :D :D :D

çok fazla bir katılımda bulunmasamda devamlı buraya gönderilen herşeyi okuyorum.bir şeyler öğrenip kendimi geliştirmeye çalışıyorum.umarım kısa bir zamanda bilgisayar hakkında herşeyi öğrenebilirim.bu sitenin kurucu olan arkadaşlara teşekkür ederim.insanlara faydalı birşeyler düşünüp hayata geçirmek çok güzel birşey.insanlara faydalı olan bir şeyinde sevilmemesi anlamsız olur herhalde.

tnctr nin ortamını seviyorum ama aradabir ERİŞİMİNİN KAPANMASINADA uyuz oluyorum

meyve veren ağaç taşlanır atasözüne paralel olaylar yaşıyorduk. ama zamanla bizde geliştiriyoruz kendimizi ve sistemimizi. bundan sonra daha da iyi olacak .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...