Jump to content

Kaspersky kara liste

wmismail

Recommended Posts

arkadaşlar benim kaspersky kara listeye alındı diye hata veriyor.

Nasıl düzeltebilirim ??

key kara listy alınmış yeni bir key bulman lazım.sürümünü yaz bir bakalım belki bulunur.

mlsf olmadı

walla bu işi çözecez.deneme yanılmaya devam

burada da bi kaçtane key var.bunlarıda dene.

birtane daha varmış buda 2010 diye yazıyor üstünde. ayrıca Kasper.key rarlı dosyasıda bu dosyada.

Please register to see this content.

Yine rapid adresli ama şu an benim kullandığım key dir.30Mart 2008 e kadar geçerlidir.

İndirme adresi:http://rapidshare.com/files/69919517/2008-30_MART.rar

Rarlı dosya boyutu:1 kb tır.(Rapid de dosya 0 kb olarak görülebilir.Siz yine de indiriniz.)Saygılarımla

mythmurat verdiğim key kasperky internet security 7.0.125 içindir.Gülegüle kullan.Saygılarımla

İndirm adresi:

kaspersky internet security v7.0.125 kullanıyorum verdiğiniz key malesef çalışmadı giriyorum olmuyor...

Allah aşkına nasıl olmuyor.Aynı sürümü ben kullanıyorum.Önceki karalisteye girmiş keyi silin ve bunu gösteriniz.Şuanda ben bu key i kullanıyorum.Bir yerde hata yapmış olmalısınız.Saygılarımla

yagmuradam ilgin için tşk ederim fakat malesef bendede çalışmadı, eski anahtarı kaldırdım bu anahtarı gösterdim, ilk anahtar gösterdiğimiz ekranda mart 2008'e kadar geçerli oldugu felan yazıyo ama ileri dediğim zaman bu lisans anahtarı bu uygulama için geçerli değil diyo..

kaspesky antivirüs 7.0.0.125

sağdan soldan falan toparladığım keyler var.buraya ekliyim küçük bir klasör belki işe yarar.yaramassa lütfen yazın başkaları boşuna indirmesin.

sağdan soldan falan toparladığım keyler var.buraya ekliyim küçük bir klasör belki işe yarar.yaramassa lütfen yazın başkaları boşuna indirmesin.

saol oldu dosyayı indirin ve ilk çıkan keyi girmeniz yeterli Teşekkürler..

• 1 ay sonra...

Bu keyler yine gitti arkadaşlar elinde kaspersky antivirüs 7 için çalışan keyi olan varsa bi zahmet gönderiversin burda verilenlerin hepsini denedim antivirüs için çalışan key yok.

Kasper bugün bi atak yaptı anlaşılan akşam bilgisayarı açtım blacklist dedi antivirüs 7.0.0.119 kullanıyorum..

Teşekkürler şimdiden.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...