Jump to content

SMARTMEDIA MP35 PLUS 400GB

Orome

Recommended Posts

arkadaşlar dün aldığım SMARTMEDIA MP35 PLUS 400GB cihazını monitörümde rahat kullanabilirken...tv den görüntü alma çabalarım sonuçsuz kalmıştır..kalvuzundaki anlatıma göre TV out için "sarı jack video,kırmızı ve beyaz jacklar audio girişlerine takılmıştır" ve bu halde sonuç alınamamıştır, acaba TV imin 100 hertz olması ile ilgili bi sıkıntı olmuş olabilirmi? sorusu kafama takıldı..bu cihazı kullanan ve bahsettiğim problemi yaşamış arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum,saygılar...

acaba tv ye bağladığında mode yada vıdeoya bastığında bi değişme varmı bide tv ye bağla ve müzik 'e bas sesin gelmesini bekle ve jakları kontrol et

[/quot

tvden hiç bi şekilde görüntü alamıyorum ..kumanın tüm tuşlarıyla uraştım ama hiç bi suretle tv de görüntü oluşmuyor...YpbPr moda göre kablolama yapıyorum yinede olmuyo ...tek pozitif gelişme audio jacklarını takınca bi gürültü çıkarıyo :p

av out bağlasan ve kumandadan da vıdeo ya bassan bide öyle dene dediğim tuş power ın 2 altındaki tuş

dostum ilgin için teşekkürler

dediğim gibi kumandanın tüm tuşlarına bastım(video dahil)..klavuzdaki aşamaları teker teker uyguladım..açıkcası uygulamadığım hiç bi kombinasyon kalmadı...direk monitöre bağladığımda zaten kendiliğinden video tuşuna basınca geliyo görüntü ..benim kuşkum bu yüksek hertz desteklememe olasılığı..tv kaynaklı bi sorun olabilir :p

sana teknik servis telefonunu vereyim bi onlarla görüş istersen 0216 528 56 00

[/quo

tel için teşekkürler ,o aşamaya gelmeden 1 kaç tv de daha deneyecem ..sorun devam ederse problem donanımdadır eğer çalışırsa problem benden kaynaklanıyor diyebileceğim..bakalım hayırlısı

arkadaşlar dün aldığım SMARTMEDIA MP35 PLUS 400GB cihazını monitörümde rahat kullanabilirken...tv den görüntü alma çabalarım sonuçsuz kalmıştır..kalvuzundaki anlatıma göre TV out için "sarı jack video,kırmızı ve beyaz jacklar audio girişlerine takılmıştır" ve bu halde sonuç alınamamıştır, acaba TV imin 100 hertz olması ile ilgili bi sıkıntı olmuş olabilirmi? sorusu kafama takıldı..bu cihazı kullanan ve bahsettiğim problemi yaşamış arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum,saygılar...

merhaba.bende dün aldım SMART MEDİA PLUS 250 GB.herşeyi yaptım,aynı sizdeki sorun bendede var.bilgisayarda her şey normal ama tv.ye bağladığım zaman resimler müzikler gözüküyor ama videolar gözükmüyor..formatlarken yanlışmı yapıyorum bir şey eksikmi kalıyor anlayamadım

merhaba.bende dün aldım SMART MEDİA PLUS 250 GB.herşeyi yaptım,aynı sizdeki sorun bendede var.bilgisayarda her şey normal ama tv.ye bağladığım zaman resimler müzikler gözüküyor ama videolar gözükmüyor..formatlarken yanlışmı yapıyorum bir şey eksikmi kalıyor anlayamadım

hayır format hatası değil smartmedianın bilinen video formatlarını destekliyor mesala avi,dat gibi sms fly ,3gp,amw,mp4 gibi formatları desteklemiyor ne yazıkki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...