Jump to content

Crysis ShowTv Haberi

Sadness

Recommended Posts

gerçekten müthiş bir oyun tek sorunu fazla grafiksel olması ;) dünyada 3 milyon satması ise kaliteyi zaten belli ediyor.Türklerden böyle bir oyun bekliyordum açıkcası ama bu kadar gerçekçi olacağını hiç düşünmemiştim.Ülkemizde ne cevherler var ama olanak ve gidişatları yüzünden maalesef ateş böceği misali yanıp sönüyorlar.başarılarının devamını dilerim.

helal olsun ii iş cıkarmıslar.. ksura bakmasınlar ama korsan alıcam oyunu ;)

türkçe korsanı bulursan banada haber ver :D hem korsan indirisen sadece tek kişilik oynaya bilirsin ben bu oyunun betasını oynadım internet üzerinden oynan versiyonu PowerStruggle modu var atom bombası ile dusmanın bolgesini yıkcan gercekten cok zevkli ve sadece orjinal alanlar oynayabiliecek 50 ytl gercekten birşey degil..

Arşadaşlar bu oyun için 1.500 ytl sadece kasa aldım ve deger işte bu haber buu boğruluyor izlemenizi tavsiye ederim.

Please register to see this content.

kardes bunun türcke yamasını yada türkce seslendirmesini nerden buluruz oyunun içinde warmı yok torrentten indirince direck türkce desteyi felan warmı bi yardımcı olursan sevinirim

orjinal oyunu yani türkce olanı netten indirme şansımız yokmu

Elbette Vardir ;) Anliyamiyorum Boyle Bir Oyunu Nasil Indiriyorsunki:( O Kadar Ugrasip Emek Verilmis Ustune Ustluk Yari Fiyatina Dusurulmus + Full Turkce Yapilmis !

Elbette Vardir ;) Anliyamiyorum Boyle Bir Oyunu Nasil Indiriyorsunki:( O Kadar Ugrasip Emek Verilmis Ustune Ustluk Yari Fiyatina Dusurulmus + Full Turkce Yapilmis !

gusel kardesim ben parasından kaçtım için yapmıyorum vaktim yok bu aralar oyun felan alamam ben bırakırım bir hafta sonra gelirim pc de oynarım cok övdüler merak ettim bende yeni makina aldım o yuzden bi denemek istiyorum

ksr bakmayın ama bu oyunu korsanını alana iyi gözle bakmam.. her oyunu korsanını alın.. bişi diemem ama buna bari yapmayın..

ayrıca hakikaten feci emek vermiş adamlar bu kadar ii grafiklerin başka acıklaması yok dediği gibi %100 türkçe bir aylık sıgara paranız bile değil bu 50 ytl ayrıca alınca oyun bitince cöpe gitmiyor bu yon 30 35 e gittigidiyor.om da fln rahat satarsınız (ben alırım satarsanız ciziksiz olursa ;) hoş dx10 kartım yok ama olsun alana kadar da rafımda bekletiririm.)

J9QjFGw5apQ

olay budur ya sözün bittiği yer ben orjinal alıcam

aldığım hiç bir elektronik alette türkçe kullanma kılavuzu yok

hem türkçemize hemde türk yapımcılara sahip çıkma zamanı gelmedi mi ? arkadaşlar...

gusel kardesim ben parasından kaçtım için yapmıyorum vaktim yok bu aralar oyun felan alamam ben bırakırım bir hafta sonra gelirim pc de oynarım cok övdüler merak ettim bende yeni makina aldım o yuzden bi denemek istiyorum

Olaya bak almaya vaktin yok oynamaya vaktin var komedi... ;)

arkadaşım sana bir şey sormak istiyorum sen bu oyunu full sistem ile oynayabiliyormusun görüntüleri falan yüksek seçip.ben kurdum ama en yüksek değerleri seçince takılmalar meydana geliyor.

bende dual core1,86 1,5 gb ram 160 gb sata disk,asus 512 mb atı hd2600 ekran kartı var ya bu oyun çok fazla özellik istiyoo yada benim pc de bişiler var

Arkadaşlar orjinal almak isteyen ve alan arkadaşlara teşekkür ederim. Bunun dışında insanları yanlış anlaşılmadan uzaklaştırmak için şunu söyleyeyim oyun Türk yapımı değildir. Oyunun EA yani amerikan yapımıdır. Oyunu EAde çalışan 3 Türk tasarlamıştır.

Arkadaşlar orjinal almak isteyen ve alan arkadaşlara teşekkür ederim. Bunun dışında insanları yanlış anlaşılmadan uzaklaştırmak için şunu söyleyeyim oyun Türk yapımı değildir. Oyunun EA yani amerikan yapımıdır. Oyunu EAde çalışan 3 Türk tasarlamıştır.

Arkadaşım milleti yanlış bilgilendirme. Oyunu Crytek firması yaptı. Bunların sahibi de 3 türk kardeş. Crysis' in yapımında 30-40 kişi çalıştı. Bu üç türk te baş yazılımcı. Aslen giresunlular. EA ise dağıtım işini üstleniyor. Ok.

EA GAMES bir vitrindir mesela yönetmen ve oyuncular bir araya gelir bir dizi çalışması yaparlar gece gunduz çalışırlar sonra bir tv kanalı ya baştan bir anlaşma ile veya sonradan talip olur yayımlar reklam geliri elde eder haricen o dizininde bi fiyatı vardır onu öder burada tv kanalı EA GAMES tir ayrıca ; para sıkıntısı olmayanlar LÜTFEN orjinal alınız CRYSIS i alım gücü olmayanlar içinde kaba laflar etmeyin lütfen cevat abi ve kardeşlerine Microsoft ve nVIDIA başta olmak üzere bir kaç büyük şirketin maddi desteği var yani fakir değiller ve zarar etmezler merak etmeyin

(cidden temenni ederim ki çok çok kazanırlar donanım işinede girerler)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...